Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ПІВЕНЬ ДОМАШНІЙ ЗАПЕЧЕНИЙ ФАРШИРОВАНИЙ Рівненський Рецепт

Їжа
Опубліковано: 1 лют. 2020 р.
Підписатися
Любите смачно готувати? Підписуйтесь на канал Костянтина Грубича: https://bit.ly/2U2iWyZ

Сьогодні у мене на каналі колаборація. Ми з рівнянином Дімою Килюшником домовилися одночасно викласти свої ролики на каналах один одного – Дмитро показує моє відео, а я його. Обміняємося аудиторіями, зробимо цікаву справу. Я від Дмитрового ролика у захваті. Він так щиро і безпосередньо розповідає і показує , як треба запікати домашню птицю. Йому віриш. І в кінці як бонус чарівна дівчинка-донечка)) Тепер маю запрошення до Рівного на гостину. Погоджуватися?
Дивіться уважно, рецептура зрозуміла у самому ролику. Що я додав від себе – титри. Їх тут багато, і це теж свого роду експеримент. Дмитре, не сердься)) Ми , до речі, геть не знайомі. Все зав’язалася в мережі.
Тож підтримайте кулінарного блогера з Рівного, підпишіться на його канал «Діма Килюшик»: https://www.youtube.com/channel/UCgUHmW3E7-n27chrpOCdNOg

До речі, у мене на каналі півень, здається , вперше. Натомість курочок вистачає. Ось одна з них – у кока-колі: https://www.youtube.com/watch?v=v052BLslwLw&;t=2s

Знаю, що у вас все вийде! Буду вдячний за відгуки. Чи сподобалася Вам наша колаборація? Пропонуйте і себе в такій якості. Мені цікаво))

Я в соцмережах:
Фейсбук: https://www.facebook.com/nejnich
Інстаграм: https://www.instagram.com/kostyagrubych/

#півень #домашняптиця #маринад
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить