Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Спеціальна Пропозиція ПИРІЖКИ З БУРЯКОМ І ВИШНЯМИ Від Андреєвни Цікаве Приготування І Багато Сміху

Їжа
Опубліковано: 18 трав. 2021 р.
Перед вами не класичний кулінарний ролик. Це фрагмент життя, майже документальний фільм, де все натурально, щиро і непідробно. Андреєвна (Тетяна Андріївна Чумаченко з майже вимерлого села на Кіровоградщині) вже зірвала хвилю ваших оплесків у попередніх відео, особливо проникливим виконанням "Білих айстр". А тепер настав час її гастрономічного майстер-класу. 82-річна берегиня національного духу показала, як колись готувала пиріжки з .... на хвилинку - БУРЯКОМ - її мама Марія. Очевидно, ту Марію вчила її мама чи бабуся, і так вглиб віків. Буряк не червоний, а білий, цукровий. До начинки ще додається консервована у власному соку вишня. Жодної грамулі цукру (окрім тіста). Смак - божественний.

Та все ж головне у цій історії не куховарство, а власне атмосфера українського села, дотепів, гумору і журби, які зазвичай заплетені в одну нерозривну косу людської долі. Уважно перегляньте. Тут є щемливі вкраплення життя нашої героїні. Кожен відчує спорідненість з історією своєї родини. Принаймні. я точно резонанс вхопив конкретний.

Щодо рецептури. Ось що розказала Андреєвна: зробити опару з теплої води 200 мл та 70 г дріжджів пресованих, додати до неї пів літра води, пів склянки цукру (100 г) , пів склянки олії (100 мл) і борошно (приблизно 1 кг). Вимісити тісто до пружності, щоб відлипало від долонь. Начинка: потертий і посмажений на пательні білий солодкий буряк, змішаний із консервованими вишнями.

Цієї надзвичайної мандрівки не відбулося без допомоги волонтерок і патріоток із Кропивницького Інни Тільнової та Світлани Буланової, співавторок культорологічного проєкту зі збереження етнографічної спадщини Кіровоградщини "Баба Єлька". Щось мені підказує, що це не остання наша вилазка в народ. Ходіть поки подивіться на їх доробки сюди: https://cutt.ly/Wb1dnQO


💜Канал смачних, перевірених рецептів та цікавих життєвих історій "Костянтин Грубич", нові відео - ВТ, ЧТ. Ви отримаєте задоволення!
💚ПІДПИСУЙТЕСЯ: https://www.youtube.com/channel/UCkls...

#пиріжки #буряк #вишня
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить