Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Їжа Ситий СІЛЬСЬКИЙ ХОЛОДЕЦЬ, готуємо багато...

Переглядів: 44 765
Опубліковано: 3 листоп. 2019 р.
Підписатися
Шановні глядачі.!!🌺
Для приготування беремо кілька видів м'яса: кролятину, свинину, курятину... Смачний холодець можна приготувати з додаванням гусячого м'яса...
Щоби холодець гарно застиг беремо свинячі ніжки, говяжу ногу, тушку півника ( такі продукти повинні складати третину від загальної кількості м'яса ).
Все м'ясо замочуємо в холодній воді протягом ночі. Промиваємо і заливаємо чистою водою. Як тільки вода закипить, варто її злити, м'ясо промити, каструлю вимити від осаду.
М'ясо заливаємо водою, додаємо сіль і варимо при най-найменшому кипінні протягом п'яти годин.
Потім додаємо помиту і порізану моркву, помиту цибулю. Цибулиння надасть холодцеві гарного " золотистого " кольору.Додаємо кілька лаврових листків та перець горошком.
Варимо холодець ще хвилин 40- 50.
Коли холодець охолоне, м'ясо відділяємо від кісток і розкладаємо в чисті тарілки. Бульйон проціджуємо через марлю, заправлаємо сіллю, меленим перцем та розтертим часником. Заливаємо м'ясо та залишаємо в холодному місці для застигання.
Для тривалого зберігання холодець можна залити в чисті лоточки і ЗАМОРОЗИТИ.
Або розлити холодець в СТЕРИЛІЗОВАНІ баночки, накрити СТЕРИЛІЗОВАНИМИ кришками і стерилізувати 2,5- 3 години.
ГОТУЙТЕ НА ЗДОРОВ'ЯЧКО.!!🌺
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить