Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Розбирання Риби | Як Розібрати Рибу на Філе Швидко | Євген Клопотенко

Їжа
Опубліковано: 19 трав. 2020 р.
Підписатися
Не всі знають, як правильно обробити рибу, а тим більше - як легко і просто можна відокремити рибне філе. Упевнений, що після того, як ви навчитеся це робити, ви не будете боятися купувати рибу цілою і обробляти її. Тим більше, що з рибних обрізків можна зварити легкий ароматний супчик.

#ЄвгенКлопотенко#Клопотенко#Лайфхаки#РозбиранняРиби

Для того щоб відокремити рибне філе, вам потрібен тільки гострий ніж. Кілька легких рухів - і філе буде у вас на столі. Візьміть обробну дошку і оберніть її харчовою плівкою, так потім вам буде набагато легше її очистити.

Крок перший: для початку зробіть неглибокий надріз вздовж верхнього плавника риби. Так ви умовно поділите рибу на 2 частини і в подальшому вам буде простіше відокремити від неї два філе.

Крок другий: зробіть поперечний надріз біля голови риби, як би відокремлюючи голову від самого філе. Потім акуратно вставте ніж під кутом приблизно 45 градусів в надріз і дійдіть до хребта.

Крок третій: тримайте лезо ножа в горизонтальній площині. Продовжуйте робити надріз по всій довжині риби, тримаючи ніж якомога ближче до хребта. Дійдіть таким чином до хвоста риби. Філе готове. Так само відокремте і друге філе.

Крок четвертий: акуратно відокремте ребра від філе. Потім перевірте, чи не залишилося у філе кісток. Для цього змочіть руку в воді та проведіть пальцями уздовж філе, ніби трохи промацуючи його. Якщо ви знайшли кістки, то видаліть їх за допомогою пінцета. Якщо у вас немає такого спеціального пристосування, можна це зробити і за допомогою маленького ножа. В такому випадку просто трохи притисніть ножем філе і витягніть кісточку.

Якщо ви хочете зробити ресторанну подачу філе, тоді трохи обріжте філе з боків, надавши йому красивої форми.

Дякуємо меблевому бренду Blanc за допомогу в проведенні зйомок

http://blanc.ua/
https://www.instagram.com/blanc.ua/
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить