Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Їжа Рибна Юшка За Рецептом Вахтанга Кікабідзе УХА | Смачно з Костянтином Грубичем

Переглядів: 925
Опубліковано: 4 жовт. 2019 р.
Підписатися
Обіцяв приготувати і показати, якою вийшла юшка за рецептом Вахтанга Кікабідзе? Ось відповідь і виконання обіцянки. У серпневом інтерв"ю метра Буба поділився своїм фірмовим способом приготування юшки (російською - ухи), якою він, затятий рибалка, пригощає друзів щоразу після вдалої риболовлі.
Серед складників , окрім класичних риби. картоплі, цибулі, моркви та приправ за смаком, тут фігурують .... помідори! Зараз сезон, ще трапляються теплі дні, то мерщій на природу і варіть юшку! Навіть рибу можна зловити не у водоймі, а у сусідньому супермаркеті. Результат буде не таким романтичним, але смачним стовідсотково!

Віталій Костенко! Дуже дякую за організацію інтерв"ю з легендою кіно й естради! Якщо хтось із моїх підписників захоче відвідати казкову Грузію, то звертайтеся лише до ціїє людини. Його компанія найкраще облаштує саме для вас індивідуальний тур по Грузії, смачний і незабутній, на найвищому рівні і за комфортну ціну. Тож запам"ятайте, лише туроператор Georgia Travel Club :
Сайт - http://travel-club.ge/
ФБ - https://www.facebook.com/Georgia-Travel-Club-1168838683207296/?modal=followers&notif_id=1565667622619746&notif_t=page_follow&ref=notif

Я в соцмережах:
Фейсбук: https://www.facebook.com/nejnich
Інстаграм: https://www.instagram.com/kgrubych/


#юшка #уха #кикабидзе
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить