Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Відеоуроки здорового харчування 🥦 Євген Клопотенко і Юнісеф

Їжа
Опубліковано: 8 серп. 2022 р.
Підписатися
Разом з Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ та професійними лікарями-дієтологами Мартою Лісевич, Софією Шпак та Оленою Зінченко, за підтримки Швейцарії, ми розпочинаємо дуже важливий цикл відео-уроків здорового харчування на моєму Youtube каналі. Цими відео ми хочемо надати інформацію українським сім’ям, майбутнім мамам, батькам та опікунам, нагадати про основи здорового харчування та дати корисні поради. Мотивувати їх змінювати харчові звички навіть у складні часи, для підтримки власного здоров'я. З такою ж метою була створена і Асоціація дорослого та дитячого харчування https://food-association.com.ua/?fs=e&s=cl Тут ви також зможете знайти корисну та перевірену інформацію.

З наших відео ви дізнаєтесь, яким продуктам приділити увагу під час вагітності та лактації, а яких краще уникати, скільки рідини пити і якої саме, аби почуватися добре.

Ми розкажемо, як зробити життя вашої дитини солодким і корисним без зайвого цукру і які поживні речовини потрібні організму під час росту.

Важливо буде дізнатися, чи все, що ми їмо, корисне та як попередити виникнення хвороб, вживаючи прості натуральні продукти. І ще дуже багато цікавого.

А я як завжди розкажу, як зробити корисну їжу смачною і поділюсь простими рецептами з доступних у цей час продуктів. Тож дивіться нас, і я сподіваюсь, ви надихнетесь, дізнаєтесь корисну інформацію і почнете харчуватись здоровіше. Здорова нація непереможна!


#ЄвгенКлопотенко #Клопотенко #головнещовсередині #РецептКлопотенко #Юнісеф #unicef #здоровехарчування #урокиздоровогохарчування #ЮнісефКлопотенко #unicefukraine


***********************************************
👩‍🍳 Рекомендую подивитися інші мої рецепти:

✔ Здорове харчування: https://www.youtube.com/playlist?list=PLIumsbnlfadhOiQSJO6lHlgYQrEdVjty7
✔ Українські страви: https://www.youtube.com/playlist?list=PLIumsbnlfadic2_Wknec5tWVGTUFhaBXU
✔ Страви з Овочів: https://www.youtube.com/playlist?list=PLIumsbnlfadixroKF7UeLJpKuy7VBuHqx

***********************************************
Онлайн-курс: https://bit.ly/3uv7GQ3
Мій сайт: https://klopotenko.com/uk/
Інтернет-магазин: https://bit.ly/3oeLjun
Facebook: https://www.facebook.com/RecipesIevgenKlopotenko
Telegram: https://t.me/gastroprikhozhane
Instagram https://www.instagram.com/klopotenko/

***********************************************

Поширюйте і рекомендуйте відео. Це величезний вклад в розвиток українського контенту!

📧 Якщо ти хочеш написати мені щось цікаве, або можливо ти хочеш зі мною співпрацювати, тоді напиши мені на пошту info@klopotenko.com
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить