Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ЗНАМЕНИТІ ПИРЯТИНСЬКІ ПИРІЖКИ З Легендарного Кафе Королева Бензоколонки На Трасі Київ Харків

Їжа
Опубліковано: 2 груд. 2021 р.
Підписатися
Пирятин - одна із найгарячіших транспортних точок України. Тут зупиняються майже всі подорожні з Києва до Харкова і навпаки. Хто на каву, хто в туалет, а хто - і таких багато - спеціально, щоб посмакуати і закупитися знаменитими місцевими пиріжками. Ними тут торгують десятиріччями, покоління місцевих господинь існують завдяки нехитрому пиріжковому бізнесу.

Найсмачніші пиріжки, кажуть, печуть і смажать у легендарному кафе "Королева бензоколонки". На цьому місці у 50-тих роках знімали культовий радянський фільм. Ця стрічка прославила Пирятин і власне локацію на автостанції назавжди. Потенціал цієї відомості , впевнений, до кінця ще не використаний у туристичній справі. До Пирятина на Полтавщину можуть і повинні їхати туристи. І пиріжки місцеві - одна із можливих заманух.

Покажемо у цьому ролику, як готують пиріжки (навіть пирожищі) на кухні у "Королеві". Катя Гапон родом із Новгород-Сіверського, але досконало освоїла навички пирятинських пиріжочниць. Дивіться і повторюйте за нею кожен крок.

СКЛАДНИКИ:
1 л теплої води
1 чайна ложка солі
2 ст ложки цукру
70 г пресованих дріжджів
500 г борошна (скільки візьме вода)
50 г олії
ДЛЯ НАЧИНКИ (на вибір)
70 г свино-яловичого фаршу
75 г свинячого ліверу
75 г вареної картоплі
75 г тушкованої капусти

💜Канал смачних, перевірених рецептів та цікавих життєвих історій "Костянтин Грубич", нові відео - ВТ, ЧТ. Ви отримаєте задоволення!
💚ПІДПИСУЙТЕСЯ: https://www.youtube.com/channel/UCkls...

#пирятин #королева_бензоколонки #пиріжки
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить