Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Їжа ВАФЛІ Від ЕММИ з Майорки Іспанія Дівчинка Мріє Про YouTube | Смачна країна з Костянтином Грубичем

Переглядів: 719
Опубліковано: 12 серп. 2019 р.
Підписатися
Любите смачно готувати? Підписуйтесь на канал Костянтина Грубича: https://bit.ly/2U2iWyZ

Відпочивали ми з родиною цьогоріч у Валенсії. На день, точніше на добу з половиною, «залетіли» на сусідню (через море) Майорку, у Пальму, до наших минулорічних друзів Людмили, її мами Олі та тата Анатолія, сестер Іванни та Оксани. Живуть вони вже досить довго у Пальмі, столиці Майорки. Самі з Тернопільщини.
Дізнався, що у восьмирічної Емми, старшої онучки Олі та Анатолія, доньки Людмили, є захоплення – кулінарія. Вона готує і намагається знімати процес на телефон. Мріє про канал на ютубі, але стидається, боїться, є купа причин для гальмування старту. То ж ми з Світланою, Ярославом та Владою вирішили процес пришвидшити. Вмовили гостинне сімейство записати ролик із майбутньою зіркою. Готувала Емма вафлі по-пальмівськи.

Рецепт інтернаціональний, доступний будь-якому куховару на планеті Земля. У відео ви побачите порядок дій, а от приготувати раджу 3 яйця, по одній склянці (200 мл) молока та олії, а також одну склянку цукру, по 10 г розпушувача та ванільного цукру, 3 склянки борошна, дрібку солі.

Цей же ролик відкриє новий канал Емми, який ми щойно зареєстрували (тобто у Пальмі-де-Майорка це зробили мама Люда з сестрами). Підтримайте малу, підписуйтеся просто зараз: https://www.youtube.com/channel/UCYExNMOalDMbprTuzvrn-Vw?fbclid=IwAR3nPxB_wqflswF2l91NwYZt06pB4ppzxowijpdE2tPED823-tu_WLQhO0s

Знаю, що у вас все вийде! Буду вдячний за будь-які коментарі.

Я в соцмережах:
Фейсбук: https://www.facebook.com/nejnich
Інстаграм: https://www.instagram.com/kgrubych/

#вафля #випічка #десерт
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить