Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Їжа Кримський ЧЕБУРЕК і ЯНТИК від Османа і Усніє з Дрогобича. Зі святом "Хидирлез"!

Переглядів: 4 329
Опубліковано: 7 трав. 2017 р.
Підписатися
Нещодавно повернувся з Галичини, де задружився у Дрогобичі з фантастичними людьми - вимушеними переселенцями з Криму, кримськими татарами родинами Бекірових і Сейдосманових. Зараз татари закінчують святкувати "Хидирлез" - давнє свято, що символізує прихід тепла і початок літа. Його назва походить від імен двох святих - Хидира та Ільяса. Смисл свята полягав у закінченні весняних польових робіт та вигону худоби на пасовища. У Дрогобичі кримські татари теж гарно святкують. Осман та Усніє Сейдосманови показали мені як правильно готувати правдиві кримські чебуреки та ялтики. Фактично це одна й та сама страва, лише одні смажать в олії, а інші - печуть на сухій пательні. Дивіться, ставте вподобайки, пишіть коментарі і підписуйтеся на канал!!! Разом ми сила!

Дякую за організацію зйомок начальнику відділу культури та туризму Дрогобицької райдержадміністрації Надії Козар та керівнику проекту "Дрогобицьке інтернет-телебачення" Сергію Матійку.

►Інстаграм: https://www.instagram.com/kgrubych/

►Стежити за мною у соціальній мережі легко:
https://www.facebook.com/nejnich

►Купити мою книжку можна тут:
http://starylev.com.ua/smachna-krayina
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить