Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Як У Повчі МОЛОДИЙ БОРЩ Готували Поїздка На Рівненщину Для Спілкування З Внутрішніми Переселенцями

Їжа
Опубліковано: 4 лип. 2022 р.
Підписатися
Десь у квітні мене запросила Ольга Горкавчук, громадська активістка з рівного, на "комунікаційний захід" під гарною назвою "Молодий борщ". Що воно таке? Не фестиваль, не свято, який формат? Звичайнол, у воєнний час поїхздка волонтерська, грантом покривалися лише дорожні витрати та ночівля родини (а я попросив, щоб поїхалди всі Грубичі) у готелі.

Перебування у селі Повча Дубненського району стало подарунком долі у порівнянні з рештою лихих подій цього важкого року.

Суть події полягала у тому, що у рамках грантового проєкту ГО «Асоціація жінок України «Дія-Рівне» надавала у квітні цього року 105 комплектів насіння для спільного вирощування грядки у трьох громадах області.
Метою проєкту було не просто надати людям насіннєвий матеріал, а допомогти згуртуватися довкола спільної справи, об'єднатися задля спільного вирощення урожаю та адаптуватися в громаді переселенцям.

З вирощеного врожаю 26 червня на локальному заході під назвою «Молодий борщ»і зготували улюблену страву українців.
До участі в заході долучилися учасниці проєкту зі Смизької, Мізоцької громади, а приймаючою визначили Повчанську громаду.
Такого типу комунікаційні заходи допомагають місцевим мешканцям та родинам ВПО дізнатися більше одні про одних, познайомитися ближче із можливостями громади поділитися досвідом.

Проєкт реалізувало ГО «Асоціація жінок України «Дія-Рівне» за фінансової підтримки Українського жіночого фонду.

#борщ #буряк #дубно

💜Канал смачних, перевірених рецептів та цікавих життєвих історій "Костянтин Грубич", нові відео - ВТ, ЧТ. Ви отримаєте задоволення!
💚ПІДПИСУЙТЕСЯ: https://www.youtube.com/channel/UCkls...
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить