Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Спорт ТОП10 футболістів України які грали у провідних клубах світу

Переглядів: 34
Опубліковано: 29 черв. 2020 р.
Підписатися
Незалежній Україні ще навіть не 30 років, але цей період новітньої історії українського народу багатий на різного роду здобутки, зокрема здобутки у спорті, а саме - у футболі.
Одним із таких здобутків можна вважати досягнення українських футболістів не на Батьківщині, а за кордоном. Власне, у даному відео мова йтиме про українських футболістів часів незалежності, які грали (грають) у провідних Європейських та світових клубах.

В першу чергу "провідними" світовими клубами являються футбольні клуби старого світу (Європи), які входять до ТОП5 чемпіонатів Європи. І як не дивно укрїнцям поталанило пограти у потужних європейських клубах, та залишити свій внесок в історію цих клубів. Внесок певна річ був зроблений українськими літерами - раз і на довго.
Розмовляючи про кращі світові футбольні клуби на думку спадають такі як Реал, Мілан, Ліверпуль, Арсенал, Челсі, Барселона, Баварія. І як би там не було, а до усіх перелічених клубів, зокрема до творення їхньої історії доклались українці.

Якщо тут є такі, хто не знає прізвищ Воронін, Тимощук, Зінченко або призабув Андрія Шевченка, тоді якраз варто переглянути це відео, та пригадати.

Друзі, KulyaCompany бажає Вам приємного перегляду, і позитивного заряду на перемоги у всіх сферах життя !
Якщо сподобалось відео, то не забувай ставити лайк чи вподобайку !
А якщо хочеш завжди дізнаватись щось нове та цікаве, або просто гарно провести час в українському ютубі, тоді підписуйся на канал KulyaCompany !

P.s.: Іноді лруга спроба більш вдала (c).
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить