Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

5 коронних фраз із фільму "Поліцейська академія 1" | Круті фрази із Поліцейської академії (1)

Переглядів: 57
Опубліковано: 8 лип. 2019 р.
Підписатися
Напевно є не так багато людей, які б не бачили легендарну американську комедію - "Поліцейська академія" (фільм перший). А особливу увагу хотілось би приділити легендарній україномовній озвучці, легендарному українськомовному дубляжу, який як завжди заслуговує на особливу похвалу та нагороду.
Сам фільм "Поліцейська академія" був створений і презентований на широкий загал ще у далекому 1984 році, а от український дубляж, який вперше в Україні побачили глядачі телеканалу 1+1, побачив світ дешо пізніше - приблизно в середині 90-х років минулого століття.

Звичайно, що у фільмі найбільш центровою фігурою, і найбільшим гумористом є курсант Кері Магоні (Стів Гутенберг), але оскільки це комедія, то в комічні ситуації потрапляють практично усі головні та другорядні герої фільму.
У "поліцейській академії" є безліч кумедних фраз, які довгий час були крилатими, і приносили безліч задоволення усім хто їх вимовляв та слухав водночас.

Взагалі "Поліцейська академія" хоч вже і досить старенький фільм, проте класний, і його варто переглянути, і головне - в українській озвучці.

А зараз вашій увазі лише підбірка із 5 фраз першого фільму, які увійшли в історію, і обов'язково піднімуть Вам настрій.

KulyaCompany бажає Вам приємного перегляду!
Дякуємо, що дивитесь нас !

#kulyacompany #поліцейська_академія #5
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить