Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

10 голосів українських зірок у дубляжі мультфільмів || Хто із зірок озвучує мультфільми ?! | ч.3

Про кіно
Опубліковано: 20 лют. 2020 р.
Підписатися
Минуло багато часу, і нарешті - KulyaCompany випустили третю частину із десятьма українськими зірками шоу-бізу, голоси яких ми чуємо у наших улюблених мультфільмах, які крутились на широких екранах кінотеатрів України, і отримали найвищі оцінки від глядачів.

У своєму відео "10 голосів українських зірок у дубляжі мультфільмів. Частина 3." я представляю Вашій увазі вже третю десятку відомих українців, які подарували свій голос відомим героям анімації, і тим самим увійшли в історію світової мультиплікації, а також внесли свій вагомий вклад у розвиток українськомовного дубляжу та української мови зокрема.

Говорячи про український дубляж (професійну переозвучку) одразу спадає на думку декілька десятків відомих і дещо призабутих постатей, які простояли біля мікрофонів по декілька днів, і творили спільно із режисерами дубляжу щось нове, неповторне та цікаве.
Наприклад, голосом Наді Дорофєєвої (гурт "Время и стекло") заговорили персонажі із мультфільм "Викрадена принцеса", а Шреку свій голос подарував відомий український актор та політик - Богдан Бенюк, Майтер Шіфу із "Панда кунг-фу" - легендарний і неповторний Богдан Ступка.

Якщо бдажаєш дізнатись імена ще кількох інших відомих українців із сфер телебачення та шоу-бізнесу, тоді вмикай це відео, і відповідь на запитання "Хто із зірок озвучує мультфільми ?" не забариться.

Вже традиційно - KulyaCompany бажає Вам приємного перегляду!

Якщо відео було пізнавальним, цікавим та веселим, тоді став ЛАЙК ;)
Якщо хочеш побачити нові відео першим, тоді обов'язково підписуйся на канал KulyaCompany і дай українському ютубу зелене світло у майбутнє!
Україномовний you-tube з тобою та KulyaCpmpany ставатиме все кращим.

Поїхали!!!

P.s.: Пишіть у коментах про Ваших улюблених українців, що займаються дубляжем 😉

#мультфільми #дубляж #українськийдубляж #озвучка #kulyacompany #топ10 #переозвучка #нашдубляж
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить