Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Як СКОВОРОДА з Матриці вийшов. 4 серія «Книга-мандрівка. Україна».

Цікаве
Опубліковано: 28 листоп. 2019 р.
Ще задовго до того, як обраний Нео у виконанні Кіану Рівза вийшов з матриці, один українець зробив це в реальності. І був то філософ Григорій Сковорода. Як йому це вдалося? Виявляється, що він змалку нехтував правилами та шаблонами, за якими жили інші. І поки невгамовний світ його ловив у своїх лабіринтах, Сковорода досить вправно уникав його лабетів, бо знайшов… фонтан Істини!
Про те, що таке сродна праця і чому тільки з нею можна бути щасливим, про філософію серця, яку могло створити лише велике українське серце, та про те, де ж Григорію Савичу вдалося відшукати фонтан Істини, який тисячоліттями шукає людство – розкаже уособлення матричного світу – Сан Сарич – голосом письменника, журналіста, громадського діяча, засновника суспільно-культурного проєкту Ukraїner - Богдана Логвиненка.
«Книга-мандрівка. Україна» — перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях і нереальних пригодах.
Чому «книга»? Бо серіал створено на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна», — а тепер його персонажі, історії та відкриття оживають в українському Youtube!
Героями й героїнями мультсеріалу є всесвітньо відомі українці й українки, пам’ятки та події, — на жаль, не завжди добре знані земляками.
Знай більше — підписуйся на канал мультсеріалу «Книга-мандрівка. Україна» просто зараз!
Мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна» створено креативним агентством Green Penguin за підтримки Українського культурного фонду.

Стікери з персонажами проекту «Книга-мандрівка.Україна» в Telegram https://telegram.me/addstickers/travelbook_ukraine
Новини проекту на Facebook https://www.facebook.com/read.and.travel/ та в Instagram https://www.instagram.com/read.and.travel.ukraine/

#книгамандрівка #мультфільми #мандрівка #мультфільмиукраїнською
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить