Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

КІТ-БЛОГЕР У ЛАВРІ. 10 серія «Книга-мандрівка. Україна».

Цікаве
Опубліковано: 24 верес. 2019 р.
Чи знаєте ви, навіщо у бібліотеках з давніх-давен заводили котиків? З цілком практичною метою: ті мали ловити мишей, які псували книги. У Києво-Печерській лаврі була не тільки бібліотека, а й скрипторій, тобто переписувальня, а пізніше ще й друкарня.

Та наш котик не простий мишолов, адже звати його Афанасій, тобто «безсмертний». Він і сам книжник, ну або по-сучасному — блогер. Афанасій за свої 9 життів багацько встиг побачити: як жили монахи за княжої доби, як вони боронилися від навал кочівників, як над підземними печерами виріс величний бароковий монастир і як його вкотре заледь не знищили усього кілька десятиліть тому.

Говорить наш котик голосом шоумена, відеоблогера та телеведучого Олександра Педана. А ще Афанасій гуляє не сам по собі. Він дружить із батьком усіх українських блогерів та істориків — самим Нестором Літописцем, чия «Повість минулих літ» за своє майже тисячолітнє існування назбирала мільйони фоловерів по всьому світу. Завдяки їй ми сьогодні й розказуємо історію однієї з головних українських святинь — Києво-Печерської лаври! А озвучує Нестора ведучий програми «Ранок з Україною» на ТРК «Україна» Анатолій Анатоліч.

«Книга-мандрівка. Україна» — перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях і нереальних пригодах.
Чому «книга»? Бо серіал створено на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна», — а тепер його персонажі, історії та відкриття оживають в українському Youtube!

Героями й героїнями мультсеріалу є всесвітньо відомі українці й українки, пам’ятки та події, — на жаль, не завжди добре знані земляками.

Знай більше — підписуйся на канал мультсеріалу «Книга-мандрівка. Україна» просто зараз!

Мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна» створено креативним агентством Green Penguin за підтримки Українського культурного фонду.

Стікери з персонажами проекту «Книга-мандрівка.Україна» в Telegram https://telegram.me/addstickers/travelbook_ukraine
Новини проекту на Facebook https://www.facebook.com/read.and.travel/ та в Instagram https://www.instagram.com/read.and.travel.ukraine/

#Лавра #котики #Анатолій Анатоліч #Педан #книгамандрівка #мультфільмиукраїнською
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить