Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Цікаве ЦУКРОВІ КОРОЛІ: ТЕРЕЩЕНКИ. 22 серія «Книга-мандрівка. Україна».

Переглядів: 243 258
Опубліковано: 23 жовт. 2019 р.
Важко уявити, але лише сто років тому в Україні існувала імперія! Це була промислова імперія однієї з найщедріших династій в історії України – сім’ї Терещенків. І саме їй присвячена нова серія «Книги-Мандрівки. Україна».

Яким чином родина втілювала своє гасло «Прагненням до суспільних користей», чому кожен українець хотів працювати на їхніх цукрових заводах, як би виглядав Київ, якби не донації Терещенків та чому найталановитіший представник родини Михайло Терещенко став ворогом номер один для Адольфа Гітлера? Про солодке життя цукрових королів, про крах династії та про її відродження у наші дні – дивіться просто зараз!

«Книга-мандрівка. Україна» — перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях і нереальних пригодах.

Чому «книга»? Бо серіал створено на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна», — а тепер його персонажі, історії та відкриття оживають в українському Youtube!
Героями й героїнями мультсеріалу є всесвітньо відомі українці й українки, пам’ятки та події, — на жаль, не завжди добре знані земляками.

Знай більше — підписуйся на канал мультсеріалу «Книга-мандрівка. Україна» просто зараз!
Мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна» створено креативним агентством Green Penguin за підтримки Українського культурного фонду.

Стікери з персонажами проекту «Книга-мандрівка.Україна» в Telegram https://telegram.me/addstickers/travelbook_ukraine
Новини проекту на Facebook https://www.facebook.com/read.and.travel/ та в Instagram https://www.instagram.com/read.and.travel.ukraine/

#книгамандрівка #мультфільми #мандрівка #мультфільмиукраїнською
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить