Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Як стати щасливим? Медитація на щастя - коротка ранкова медитація українською - медитуй українською

Опубліковано: 24 берез. 2023 р.
Як навчитись бути щасливим? Почуття щастя можна натренувати! Практика щастя - тема цього відео.

Практика наповнення щастям

1. Підготуйтеся до практики.
Виберіть спокійний час, знайдіть комфортне місце, сядьте зручно (або можете лягти). Заплющте очі, щоб ніщо зовнішнє не відволікало вас від практики.
2. Згадайте будь-який момент свого життя, коли ви були щасливі.
Момент, коли ви відчували себе наповненими, задоволеними та вдячними. Це міг бути час, коли ви знаходилися в повній захищеності, коли ви любили і були коханими, коли ви досягали значних цілей і отримували визнання від самих себе або від інших людей. Або просто коли ви знаходилися в хорошому місці, з добрими людьми, і все було правильно, так, як мало бути.

Дайте собі час


3. Розширте ваші спогади.
Яка ситуація була навколо, що можна було спостерігати з того місця, де ви знаходилися? Які звуки вас оточували? Можливо, голос коханої людини чи звуки природи. Згадайте свої відчуття у тілі. Наскільки ви були розслаблені чи зібрані тоді? Яким було ваше дихання на той момент? Згадайте і переживіть відчуття на шкірі. Можливо, дотик рук чи теплих променів сонця, можливо, це був приємний прохолодний вітер. Згадайте запахи та зберіть ваші переживання у єдиний цілісний досвід.

4. Відчуйте, як наповнюється цим досвідом все ваше тіло та вашу свідомість.
Відчуйте, як цей досвід щастя проникає у всі ваші клітини та залишається в емоційній пам'яті. Побудьте у цій наповненості 10-20-30 секунд.
5. Поєднайте ваші спогади з реальністю.
Повільно розплющте очі і поєднайте ваші переживання з відчуттям того місця, де ви зараз. Побудьте ще якийсь час із цим переживанням. Подякуйте життя за те, що досвід щастя є у вашій свідомості та у вашій пам'яті, і, утримуючи його в собі, плавно переходьте до ваших повсякденних справ та турбот. Принесіть цей стан щастя у все, що ви збираєтесь робити протягом дня.
Всім бажаю щастя!
Ваша Таня Щипун (Габінет) - інструктор йоги та тілесний терапевт🙏🏻

#йогадопомога #йогаукраїнською #йогадляпочатківців #свідома_мама
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить