Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Ранкова йога - 5 найкращих вправ на щодень - йога українською

Влоги
Опубліковано: 30 лип. 2023 р.
Йога для початківців | Йога з Оксаною Таран | Йога українською |

❣️❣️❣️ Подякувати за це заняття ви можете на картку Monobank в спеціально створену для цього Банку 💓

🔗 Посилання на банку:
https://send.monobank.ua/jar/55a53CfWma

або, підписавшись на мою сторінку на Patreon:
❣️❣️❣️ ➡️ https://patreon.com/oksanataran
❣️❣️❣️ Підписуючись, ви не тільки підтримуєте мою роботу і допомагаєте мені створювати більше контенту українською мовою про йогу, йога-терапію та медитацію, але й висловлюєте свою вдячність за час і зусилля, які я вкладаю в створення якісних відео для вас на YouTube.
❣️❣️❣️ Незалежно від того, чи вирішите ви стати патроном, чи просто поділитеся моїми відео з іншими — дякую за вашу підтримку! Ясного вам дня і доброї вдачі!

Привіт, йогині та йоги! 😀 Сьогодні я підготувала для вас п'ять найбільш корисних асан, які ви можете робити кожного ранку, щоб почати свій день з позитивною енергією та гармонією. 🌅 А що саме приємне, всі ці вправи займають трішки більше ніж 5 хвилин!

Ці п'ять асан стануть вашим зарядом на цілий день. 💫 Пам'ятайте - регулярність є ключем до успіху в йозі. 🗝️ Я сподіваюся, цей відеоурок буде корисним для вас, і ви відчуєте себе свіжіше та бадьоріше кожного ранку. 🌞 Намасте! 🙏

Якщо вам сподобалося це відео і ви хочете трішки урізноманітнити вашу ранкову рутину - я нещодавно запустила новий крутезний курс - 7 ранкових занять йоги на щодень. Це мій найулюбленіший курс на сьогодні, пишаюся ним, якістю, наповнення, одним словом ви не пожалкуєте. 7 різноманітних занять, тривалістю 20, 30 та 40 хвилин.

Деталі про курс можна переглянути за посиланням нижче 👇
https://yoga.oksanataran.com/7-morning-lessons/

Щиро вдячна вам за підтримку 🙏🏻
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить