Кілька порад починаючим підприємцям, на що варто звертати увагу, а про що не потрібно переживати. Що обрати ТОВ чи ФОП, які будуть податки та інше - консультація від Бухгалтер Zrobleno. Отже Ви збираєтесь реєструвати бізнес і вже точно начиталися та надивилися жахів про підприємництво. Заспокойтеся, все не так страшно...
Ще відео на цю тему:
👉 Як зареєструвати ФОП → https://youtu.be/txDtMp-7oLs
👉 Як зареєструвати ТОВ → https://youtu.be/sxtrQmejwHk
👉 ТОП 10 помилки ФОП → https://youtu.be/Hiuwyqj4b1w
🔔 Підписатись на канал — https://www.youtube.com/Zrobleno?sub_confirmation=1
👍 Ставте лайк під відео
0:00 — Вступ #Zrobleno
0:34 — Не відкривайте бізнес зразу
0:57 — Як обрати кращий Банк
1:25 — Почніть бізнес з мінімуму
1:54 — Як не боятися
2:13 — Як вести облік грошей
2:36 — Як робити тільки головне
❗️ Консультація Бухгалтера Zrobleno за 50 гривень
📱 Телефонуйте — 0443338909
💬 Пишіть в Viber / Telegram — https://button.amocrm.ru/dvzxt
🧑🏻💻 Дивіться сайт — https://zrobleno.com/
Ось Вам декілька порад:
Перша - не кваптеся. Не потрібно відразу після того, як до Вас прийшла класна ідея, реєструвати #ФОП чи ТОВ. Так, діяти потрібно, але зважено. Сядьте, порахуйте, скільки Вам обійдеться утримання компанії, скільки Ви будете сплачувати податків у тих чи інших випадках і вирішіть, що саме і коли Вам потрібно відкривати.
Друга - оберіть зручний банк. Ви дуже часто будете стикатися з банком в бізнесі, тому краще підібрати той, яки Вас, як мінімум, не буде виводити з себе) Краще щоб максимально функцій робилося онлайн. Також беріть до уваги відгуки підприємців та бухгалтерів щодо відношення різних банків до фінмоніторингу. Банк - це партнер. Чим більше він здатен допомагати Вам - тим легше буде вести справи.
Третя - не намагайтеся отримати статусність. Багато підприємців на ентузіазмі виставляють собі заробітну плату на найвищому рівні, розмір статутного капіталу також вписують величезний, але ентузіазм закінчується саме тоді, коли приходиться сплачувати податки. Не бійтеся почати з малого, попрацювати на мінімалку та без штату, Ви ще однозначно встигнете піднятися та показати всім картину успішного бізнесу.
Четверта порада - Не бійтеся. Перевірки, фінмоніторинг, штрафи. Так, все це існує, так, але все не так страшно. Якщо працювати легально, не порушувати закон відкрито та платити податки - Ви можете ніколи навіть не познайомитися з цими, на перший погляд, страшними речами.
П’ята - ведіть облік. Тут не про бухгалтерський, а про управлінский облік, ведіть його з першого дня роботи. Гроші, скільки б їх не було, мають звичку закнчуватися і закінчуються вони, як правило, у самий незручний для Вас момент. Будь який бізнес - це про цифри, тому планувати розтрати та доходи потрібно дуже ретельно.
Остання на сьогодні порада - делегуйте. Тут все просто, договори віддавайте на створення юристам, бухгалтерію - бухгалтерам, пошук співробітників - людям, які в цьому мають досвід. Звісно Ви можете все зробити самостійно, але пам’ятайте, що наслідки, як правило, несуть фінансовий характер і економія дуже легко перетворюється в марнотратство.
Якщо Вам цікаво було б послухати поради для початківців саме з управлінського обліку - пишіть про це у коментарях і відео обов’язково з’явиться.
#ТОВ
Реєстрація тов
Реєстрація фоп
#Бизнес с нуля
розгорнути опис
згорнути опис