Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

PayPal в Україні ● Як користуватись ПейПал Україна

Опубліковано: 7 квіт. 2022 р.
PayPal вже Україні!, – саме таку радісну звістку приніс міністр цифрової трансформації Михайло Федоров 17 березня. Українці так довго чекали, поки міжнародна платіжна система запрацює у нас, що вже майже втратили на це всяку надію. Адже багато років поспіль платіжний гігант не висловлював жодного наміру заходити на український ринок. Та от, #PayPal майже одночасно оголосив про вихід з російського ринку та про те, що відтепер почне працювати в Україні

Ще відео на цю тему:
👉 Як приймати оплати онлайн → https://youtu.be/8nLxMvdTGUA
👉 Не обов‘язково бути волонтером ● Залишаймося людьми → https://youtu.be/Z-9irh45VCM

🕒 0:00 — Вступ #Zrobleno
🕒 0:47 — Що таке PayPal
🕒 1:46 — Які можливості PayPal дасть українцям
🕒 3:15 — Покрокова інструкція використання
🕒 4:43 — Чому Пейпал не працював в Україні
🕒 5:50 — Чи може бізнес користуватися PayPal

❗️ Консультація Бухгалтера Zrobleno за 50 гривень
📱 Телефонуйте — 0443338909
💬 Пишіть в Viber / Telegram — https://button.amocrm.ru/dvzxt
👀 Зацініть Instagram — https://instagram.com/zrobleno_buhgalter
😈 Читайте Telegram канал — https://t.me/Zrobleno_buhgalter
🧑🏻‍💻 Клацніть на сайт — https://zrobleno.com/

Що таке PayPal
Мабуть, всі знають, що PayPal – це міжнародна платіжна система, яка доступна у багатьох країнах. Компанія має понад двісті сорок шість мільйонів активних рахунків на двохсот трьох ринках та у п'ятдесяти шести валютах по всьому світі. Але давайте детальніше поговоримо про те, що ж себе представляє цей сервіс та чому всі на нього так чекали.
PayPal заснували ще у далекому дев’яносто восьмому році і він, як не дивно, є дітищем Ілона Маска. Зараз – це один з найпоширеніших у світі засобів розрахунків в інтернеті. Розраховуватися можна у багатьох валютах – доларах, євро, фунтах, єнах, юанях і в десятках інших.
Спочатку ця платіжна система активно використовувалася у США і була призначена саме для інтернет-торгівлі. Але сервіс активно розвивався і переріс у найбільшу міжнародну платіжну систему. Сталося все це завдяки тому, що він доволі простий та зручний у використанні.

Які можливості PayPal в Украине
Основне призначення платіжної системи – розрахунок в інтернеті, перерахунок та виведення коштів на банківські карти. До березня двадцять другого року жителі України могли використовувати PayPal у доволі обмеженому функціоналі: вводити кошти на рахунок можна, а виводити чи знімати не можна. Це так звана система Send only, яка працює загалом у дев’яносто шести країнах. Тобто, ви могли зареєструвати електронний гаманець, поповнити його та навіть щось купувати в інтернеті і розплачуватися коштами з цього ж гаманця, але отримати гроші на нього переказом з іншого гаманця чи переказати з нього кошти на рахунок у банках – ні.

Зараз українці завдяки цій платіжній системі зможуть зручно та швидко робити миттєві міжнародні мультивалютні перекази грошей між користувачами. Все, що для цього потрібно – адреса електронної пошти або номер телефону. Процес оплати PayPal схожий зі звичайною оплатою з карти, але вам не доведеться щоразу вводити дані картки.
Тобто, вже зараз завдяки системі #Пейпал Україна можна робити покупки в інтернеті; перераховувати кошти та виводити гроші на українські банківські картки.
Ще один плюс системи, хоча й тимчасовий – PayPal прибрала комісію для користувачів, які відправляють кошти на українські рахунки PayPal або отримують кошти на українські рахунки PayPal до 30 червня 2022 року.
Зокрема, в PayPal у разі міждержавних переказів, залежно від країни, комісія може бути від 0,4% до 1,5%.

Покрокова інструкція використання Paypal Украина
Для того, аби почати користуватися сервісом, варто лише зареєструвати гаманець. Розповім вам покроково як це зробити:
відкрити сайт PayPal або завантажити додаток для смартфона на iOS чи Android (я посилання залишати не буду, шукайте в Апстор або гугл плей)
натиснути на кнопку «Sign Up», вказати номер мобільного телефону та код-підтвердження, що надійде в SMS;
у полі «Your country» потрібно вказати «Україну»;
ввести персональну інформацію, а саме ім’я, прізвище (латинськими літерами), дату народження, громадянство, фізичну адресу та електронну пошту.
Потім до платіжної системи можна підключити одну або декілька карток для оплати (по аналогії з Google Pay та Apple Pay). Так, треба ввести номер, строк дії та CVV-код картки, за допомогою якої ви збираєтеся оплачувати покупки, та натисніть «Add Card» (додати картку). Попередньо не забудьте встановити у додатку свого банку ліміт для оплати в інтернеті.
Після цього потрібно натиснути кнопку «Go to your account», обрати щойно додану картку та клацнути на надпис «Confirm Credit Card», для того, аби підтвердити карту.
Під час цих операцій з ваших карт можуть знімати по долару, задля того, аби перевірити їх платоспроможність, але ці кошти одразу ж повернуть вам після перевірки, переживати не варто...
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить