Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Наталка Карпа - Я так тебе люблю/Official video/

Музика
Опубліковано: 27 лют. 2021 р.
Підписатися
#ятактебелюблю #українськамузика2021 #наталкакарпа

Приєднуйтесь до музичного #YouTube каналу Сонцезалежної:
https://cutt.ly/4tvSoi4


Офіційні сторінки Наталка Карпа в мережі:
www.natalkakarpa.com
www.karparation.com
Facebook:https://www.facebook.com/natalkakarpa/
Instagram:https://www.instagram.com/natalkakarpa

Booking : +38(067)371 0031
+38(067)380 0032
PR | Media:prkarpa@gmail.com

Українська співачка Наталка Карпа презентує нову відео роботу на авторську пісню #ятактебелюблю.

Це друга по рахунку робота, яку артистка відзняла після народження донечки, в процесі декрету. За словами артистки, - зміна статусу, і нова роль мами, додали внутрішньому її відчуттю, ще більше ніжності та любові.
Режисером відео виступив, Володимир Шурубура, з яким Наталка відзняла свої знакові роботи: «Сонцезалежна», «Літо, літо», «Гойдай», «Долею поцілована»;
Зйомки проходили у рідному місті співачки Львові.
«Я люблю подорожувати, і багато, де доводилось знімати відео робіт, ми знімали кліпи у Парижі та Ніцці, були відеороботи з Шрі-Ланки та Бразилії. Але тут така ситуація - як чоботар без чобіт, львів’янка без кліпу про Львів, тому вирішили виправити цю несправедливість.Мені захотілось показати красу ще засніженого Львова, його могутність, красу та атмосферність» розповідає артистка.

«З Наталкою, завжди легко працювати»- зізнається Володимир Шурубура,- «Вона дуже активна та ініціатививна! Саме вона дала ідею відзняти справжню любов до рідного міста, кайф від тих хвилин-годин, коли ти перебуваєш в ньому. Маю надію ми Вас надихнемо приїхати у наше древнє місто,- випити смачної кави, прогулятись вуличками дивовижного міста, та відчути незрівнянною атмосферу міста Лева!»

Образи до відео створювала фабрика костюмів #Jeisoni, Stefano Lompas, гримером виступила зірковий візажист Роксолана Кравчук, перукар Оксана Бурнас.
Саунд продюсер треку Андрій Бакун.

Скачати трек:https://promo.bestmusic.com.ua/fanlink/1739?fbclid=IwAR30w4_uhyvU9NJGB2oTUdv-2qw5MekVuxdRKlpXFkyr_Iau0zNy5vi5uNg
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить