Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

KARPA - "Чуєш, Не йди" /Official Music Video/

Музика
Опубліковано: 4 лют. 2022 р.
Підписатися
#премєра #наталкакарпа #чуєшнейди
Українська співачка, яку в народі, називають Сонцезалежна, випускає нову відеороботу.
Наталка Карпа відзняла відео на пісню #Чуєшнейди ( сл.муз.Ольга Кутиніна), режисером роботи став Володимир Шурубура, який знімав знакові відеороботи співачки #Сонцезалежна #Гойдай.


«Цього разу, ми з Наталею, попрацювали разом над сценарієм кліпу»,- ділиться режисер роботи. «Ми придумали легку лінію героїні, яка спостерігає за парою закоханих, за розвитком їхніх почуттів, як вони контрастують з часом, від закоханості до розчарування, від пристрасних поцілунків до звинувачень.»


«Я не просто розповідаю про історію сильної жінки в кліпі, її співпереживання, її зізнання, її біль … я в ролі психотерапевтині, досліджую, здавалось б, складні моменти чужої пари, і впізнаю себе» додає артистка. «Мені хотілось зануритись в глибину, в зміст! Можливо, в мене зараз такий філософський настрій, і звісно він відображається у моїй творчості та музиці, яку ми робимо. Просто по іншому я не вмію, - я звикла бути щирою зі своїм слухачем. Якщо мене щось болить, я про це розповідаю.»


У кліпі відзнялись друзі співачки Всеволод та Наталія Левицькі, з ними Наталка товаришує більше 10 років, вони не просто чоловік та дружина, - гармонійна пара, але й професійні хореографи. Стиліст кліпу Галина Дивидюк, MUA Леся Поврозник.


Кліп знімали у листопаді 2021 року, у Львові ( #студіяДача), але завершили роботу над відео наприкінці січня. Тому прем’єру заплановано на початок лютого, коли відеоробота буде представлена широкому загалу українських меломанів.


Саунд продюсер треку - Вадим Лисиця #foxxstudios
У 2021 році артистка повернулась з декретної відпустки, і активно повернулась до студійної роботи, почала працювати над новим альбомом, реліз якого планує у 2022 році. #Чуєшнейди одна з перших ластівок цього альбому.


Приєднуйтесь до музичного You Tube каналу Сонцезалежної:
https://cutt.ly/4tvSoi4


Офіційні сторінки Наталка Карпа в мережі:


Facebook:https://www.facebook.com/natalkakarpa/
Instagram:https://www.instagram.com/natalkakarpa


Booking : +38 (067) 371 0031
+38(067)380 0032
PR | Media:prkarpa@gmail.com
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить