Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Наталка Карпа #ГОЙДАЙ /official audio/

Музика
Опубліковано: 21 черв. 2019 р.
Підписатися
Наталка Карпа, не зраджує своїм традиціям, та кожного року, саме влітку випускає новий хітовий трек. Попередні роки були такі спекотні композиції як: «Літо, літо», «Сонцезалежна», «Вірна», а от цього літа Наталка підготувала трек, який немає такої тотожності з найулюбленішою порою року українців-літом, але не є від цього менш спекотнішим та хітовішим. Дует авторів Олександр Корж (текст) та Нана Ковольова (музика), для співачки є не лише хорошими друзями, але й фартовими, з їх легкої руки у Сонцезалежної співачки розпочався новий потужний виток у кар’єрі.

«Для мене, «ГОЙДАЙ», це особлива пісня, не тільки тому, що написали її, знакові для мене автори, ті ж, що й «Сонцезалежну», але й тому, що після трьох років у шлюбі, ти по-особливому відчуваєш цю історію, і проживаєш її в реальності! Після «букетно-конфетного» періоду завжди починається буденне життя, яке складається з рутини, з усіма крайнощами, перемогами та поразками... з побутом та набором контрасних почуттів... Сила втримати кохання, та не втратити головного, ховається у простих речах: вмінні чути один одного, прислухатись до своєї половинки, та, щоб там не було, поважати один одного! Зберегти любов, та підтримувати її вогонь - це велика праця та мудрість!
От, саме про це моя пісня! В житті, можуть бути різні «розгойдування»,- головне не втратити в них, один одного. Розуміння того, що твоя половинка- це твій свідомий вибір, з усіма плюсами та мінусами,тому, кожному з нас необхідно вчись балансувати»,- ділиться своїми роздумами артистка.

Над піснею працював саунд продюсер Андрій Бакун, бек-вокал Софія Сливка, гітара Володимир Оленський ( Елвіс). Вже відзняли відео роботу на нову пісню, тому прем‘єра не за горами. Режисером виступив Володимир Шурубура.

підписуйтесь на мій офіційний інстраграм:
www.instagram.com/natalkakarpa

та офіційну сторінку у ФБ:
www.facebook.com/natalkakarpa

©KARPARATION
Touring|Advertising:+380 (63) 367 48 37
Booking: +380 (67) 371 00 31

www.karparation.com
www.natalkakarpa.com
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить