Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Олександр Пономарьов – Гарна [Lyric Video]

Музика
Опубліковано: 8 лип. 2020 р.
Олександр Пономарьов – Гарна (Official Lyric Video)
Музика - Олександр Пономарьов
Слова Олександр Пономарьов
Запис - Студія звукозапису "З ранку До ночі "
Аранжування - Дмитро Матвійчук
Lyric Video - «З ранку до ночі» FILMS

Здавна відомо, що краса врятує цей світ. Олександр Пономарьов цілком поділяє цю надихаючу думку. Сьогодні, в сонячний розпечений день - у День Поцілунків - співак вирішив подарувати усім жінкам запальний літній хіт «Гарна»! Із перших нот, з півоберта ритму одразу хочеться танцювати. Щира емоція, світле почуття, радісна тональність - протуберанці позитивних відчуттів гарантовані. Соковитий тембр Олександра заворожує і гіпнотизує. Проникливі слова «а ти така сьогодні гарна» звернені до кожноі жінки, кожноі шанувальниці. І мимоволі обличчя осяюють усмішки.
Артист розповів, що підготував аж два сюрпризи. Звісно, це прем’єра нової пісні. А по-друге, lyric video містить зображення майже півтори тисячі прихильниць співака - шукайте серед них своє! «Хочу сказати усім жінкам: що б не ставалося у Вас в житті, пам’ятайте, що Ви - гарні, гарні! Своєю красою Ви здатні правити світом, а ми, чоловіки, вразливі від Вашоі вроди, від одного Вашого погляду.
Запрошую своїх шанувальниць: дивіться відео, знаходьте себе, робіть скрін, пишіть Ваші враження та відмічайте мене. Я Вас люблю і все - для Вас»
А ще ми дізналися , що Олександр запускає конкурс-флеш-моб , з дуже простими умовами -придумай та зніми танцювальний рух на пісню «Гарна» та відміть Артиста у соц мережах (Facebook, Instagram, TikTok ) , і може саме тобі він «подарує свій хіт наживо»?😉 тембр Олександра як під гіпнозом каже «саме тобі» яка ти гарна і на обличчі одразу з’являється посмішка!
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить