Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Helena's Song (OST до фільму "Максим Оса: золото Песиголовця")

Музика
Опубліковано: 22 жовт. 2022 р.
Підписатися
Презентуємо кліп на саундтрек до пригодницького трилеру «Максим Оса: золото Песиголовця» — Helena’s Song.

Автор-композитор пісні: Максим Ячмінь
Виконавиця: Ніна Шандер
Пісня на вірші Івана Франка

Кліп передає загальну атмосферу фільму, розкриває подробиці сюжету й залишає підказки до розгадки цієї заплутаної історії. У кліпі можна побачити деяких головних героїв — Максима Осу, родину князя Пшелуцького, Анджейку, ватагу козаків та силует містичного Песиголовця. А ще — розгледіти вбивцю...
Та хто ж із персонажів причетний до злочину? Де шукати золото? Хто відповість за смерть козаків?
Дивіться відповідь у кіно. Прокат стрічки продовжується в усіх відчинених кінотеатрах України: https://linktr.ee/maksymosa

Cлідкуй за новинами проекту на сторінках:
https://www.facebook.com/FILM.UA.Group.Distribution
https://www.instagram.com/filmua.distribution/

Переосмислення образу козака у новому фільмі Мирослава Латика “Максим Оса і золото Песиголовця”, знятого за мотивами однойменного коміксу Ігоря Баранька.
Дивіться у кіно з 13 жовтня!

Козацький трилер про небезпечні пригоди січовика — унікальний проєкт, у якому переплелися елементи коміксу українського автора та оригінальна історія авторства Мирослава Латика й Андрія Бабіка. Максим Оса, який постане перед глядачем, це вміло переосмислений “книжковий” образ українського козака. Він стирає клеймо “шароварщини”, це брутальний козак, про чиї подвиги ходять легенди.
Козацькі пригоди-трилер “Максим Оса та золото Песиголовця” вдало поєднує жанри детективу та фентезі, створюючи гармонійну мультижанровість — аби кожен глядач зміг знайти щось своє. Брудне середньовіччя, відсутність лоску та шику підсилює містично-фентезійний настрій фільму, а нуарні кадри — загадкову, детективну атмосферу оповіді.

Фільм створено Кіностудією дитячих та юнацьких фільмів ім. О.О. Ханжонкова за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
Кінотеатральну дистрибуцію в Україні проводять FILM.UA Distribution та Кіноманія.


ДОВІДКА
Назва: Максим Оса та золото Песиголовця
Дата релізу: 13 жовтня 2022 року
Хронометраж: 110 хвилин
Жанр: козацькі пригоди
Компанія-виробник: Кіностудія дитячих та юнацьких фільмів ім. О.О. Ханжонкова за підтримки Державного агентства України з питань кіно
Дистрибутори: FILM.UA Distribution та Кіноманія
Режисер: Мирослав Латик
Генеральний продюсер: Валерій Боровик
Продюсери: Олександр Дмитренко, Дмитро Хільченко, Наталя Вітрук
Оператор-постановник: Костянтин Пономарьов
Автор сценарію: Ігор Баранько, Мирослав Латик, Андрій Бабік
У ролях: Василь Кухарський, Ольга Макеєва, Володимир Ющенко, Володимир Гурін, Сергій Деньг, Альбіна Корж, Анастасія Михальчук.

Синопсис
1636 рік. Польський король сплачує данину козакам, аби попередити повстання.
Золото везуть до шинку Нахмана, де на нього чекає хорунжий Корсунського полку Максим Оса. Та замість загону з 5-ти братчиків до корчми завертає напівживий козак з пустими капшуком. Разом із ним Оса вирушає на пошуки зниклих побратимів і знаходить їхні понівечені тіла в глибині лісу.
На місці злочину з’являється каштелян замку, пан Карл Фогель. За підозру у вбивствах та крадіжці панського золота козарлюгу беруть під варту й під тиском тортур намагаються дізнатися правду. Господар пан Йожеф, згадавши легенди про подвиги Максима Оси, виправдовує січовика та доручає розгадати таємницю смерті козаків і віднайти втрачені скарби.
Осі доведеться розплутати відьмацьке павутиння та віч-на-віч зустрітися з містичним Песиголовцем.
А про долю золота та його власника замовчує навіть писар, який веде цю оповідь…
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить