Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

alyona alyona - Work & Travel (Епізод 1. Щоденник створення альбому)

Музика
Опубліковано: 30 черв. 2020 р.
Підписатися
Друзі, нарешті рада вам представити перший, довгоочікуваний епізод щоденників з Балі.
Сьогодні ви побачите, як я перший раз в житті прилетіла на Балі, окремо дякую нашому спонсору aviasales.ua, за можливість комфортного польоту (шукай дешеві авіаквитки тут - https://www.aviasales.ua).
Там мене зустріла моя команда прямо в аеропорту і понеслооось.. Монтаж студії, початок роботи, всі заряджені на позитив!

Дякую нашому партнеру Sprite, за те, що надав свій напій нам на Балі, він був дуже потрібен в таку спеку! Також Sprite допоміг організувати цю поїздку для написання мега крутого альбому.

Історія почалась. Спільні сніданки, обіди, вечері. Спільні розмови про треки і музику, спільна творчість. Навкруги все сприяло тому, аби створити особоливий, відмінний від інших альбом.

Але звісно були й хвилини суму, я вперше поїхала так надовго від батьків. Щоб не переривати з ними зв'язок, я захопила з собою роумінг від Київстар, дякую нашим партнерам за можливість якісного зв’язку у будь-якій точці світу
(дізнайтеся більше про вигідні тарифи Київстар в роумінгу - https://bit.ly/2UNShbo).

Напевно, це одна з найбільших моїх авантюр в житті - залишити все і полетіти писати альбом на Балі.

Я мала тяжку адаптацію і мені спочатку абсолютно не подобалося. І справа не в кліматі чи спеці - навколишнє середовище було насичене протиріччями. Але в результаті все було просто АФІГЄНСЬКИ. 👌

Чекаю ваш фідбек у коментах, приємного перегляду)

Filmed by: Anton Shtuka
Camera: Ivan Fomichenko, Anton Shtuka
Color: Kostiantyn Lishchyna
Design: Dima Eret
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить