Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Фільми комедії

Про кіно
Опубліковано: 21 серп. 2020 р.
Підписатися
#комедії #українською #оглядфільмів
Улюблена моя, і напевно не тільки моя, ця віне бажання людей попасти в минуле або стати частиною петлі часу. Смішна молодіжна і доволі філософька комедія. В якій є все кохання, секс, зрада, вбивство і сучасна інтерпритація Дня Бабака - а це вже класика з Том хенксом і звісно ми всі же давно чекали щось куменде на цю тему. Сьогодні я розповім тобу про ржану комедію Зависнути у Палм-Спрінгз

Привіт, я Ігор і ти на каналі IP UA я переглядаю все але розповыдаю тобі про найцікавіше щоб твій вчас був витрачений тільки на речі варті уваги, і якщо ти хочеш подивтись комедію так ось Зависнути у Палм-Спрінгз саме те,
Харизматиний Найлз, почувається вільно на весіллі друзів, оскікльи він вже бував на ньому більше 1000 разів але одного прекрасного дня пішло все не так і сама того не бажаючи Сара попадає також в петлю часу і загалом в цій кумедній ітсторії вони разом.
Тепер про персонажів.... Головний герой прокидається звісно щоранку 9 листопада в тому самому ліжку зі своєю на перший погляд занудною дівулею яка більш за все йому добряче набридла і яка якого точно зрадить за любих обставин - і навіть ця подія тут обіграна смішно до сліз.
Для прикладу Палм Спроінг то точно не найгірше місце до можна прокидатись щодня ще і у весільний день з крутою молоддю. Але наші герої звісно крізь призму стосунків то дружніх, то романтичних хочуть вирватись з петлі, а і це все супроводжується втіканням від чувака який з завдяки Нейлзу завис теж і йому той самий день так набрид що він вишукувоує щодня Найлза щоб якось з нотками знущання замочити його - а вони доречі хоча і бесмерні і нестаріючі але біль відувають, вмирають і знову прокидаються.
Як на мене це ідеальна літня комедія яка може бути як просто комедія і як фільм для роздумів.... в фільмі є завуальовані герої які теж варті уваги хоча фактично йдуть як масовка - наприклад бабуська яка в перших хвилинах фільму говрить що вона була на багатьох весілля але такий крутий тост вперше... ця фраза пролітає мимовух аж до фрази перед розвязкою коли вона говорить Сарі щось типу що вона крута і скоро їх покине... і після цього навіть варто переглянути фільм ще раз і поспестерігати за персонажами оскікльи критики вважають що їх там може бути багато і під філософською призмою перегляду можливо багато кого і влаштовує там бути щодня і вони не подають виду що у них такий собі "День бабака"
Кадр дуже якісний, кольори просто насичені і атмосфера однозначно позитивна та сонячна. Актори просто на висоті а інтерес до картини підігріває що в свої інтервю актори, сценаристи та режеср на запитання про філософію і значення деталей дають у відповідях роззснення по різному.
Особисто для мене фільм відходить в категорію обраних і тих які я буду рекомендувати всім друзям.
З нетерпінням чекаю твоє думки про фільм в коментарях і підписуйся на канал щоб не пропустити нові відео! Бувай!
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить