Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

серіал Чорнобиль 2019 HBO українською

Про кіно
Опубліковано: 29 трав. 2019 р.
Підписатися
серіал Чорнобиль 🔴cекрети 🔴 кіноляпи та огляд серіалу 2019 HBO українською

#чорнобиль #українською #серіал

Крутий на стільки крутий що я мягко
кажучи просто здивований.
Якого дідька і як так що такого не зняли ми українці... У нас він не те що під боком... Він просто в центрі країни.
Чорнобиль - місце де по оцінках істориків та екологів відбулася світова подія хоча найгірша але топ значення.

Привіт як Ігор і ви на каналі IP UA я переглядаю все але розповідаю вам про саме цікаве щоб витрачали свій час тільки на те що варте вашої ваги. Ну що ж погнали

HBO відзняло цю унікальну історію про найбільшу техногенну катастрофу в історії людства і за сценарій взявся Крейг Мезін просто мега професійний сценарист його рук справа Без почуттів, Дуже страшне кіно 3, Дуже страшне кіно 4, Похмілля у Вегасі 2, Піймай шахрайку, якщо зможеш...
Режисер Йохан Рене то вже битий серіалами чувак Пуститися берега, І мертві підуть.


Вперше на екранах люди побачать сам центр подій... не якись апокаліпсис який породив зомбі, не якісь історії про кохання... тобто не те що ми завжди бачимо в картинах під покривом чорнобиля де максимум 15 секунд сам чорнобиль а потім купа води яку можна побачити в любих типових фільмах.
В міні серіалі все чітко, персонажі всі ідентифіковані пофамільно, процеси розставлені в хронологію, наради, бесіди колективу атомної станції, медпрацівники та пересічні жителі - все та всі будуть у вас на екрані - і це не мала робота команда над серіалом вивчила все і більше того пішли як для такого фільму ризиковано в міні серіалі нема української чи російської мови як це роблять в багатьох фільмах.
Тобто команда цілком впевнена що глядач вже буде в темі і реластичності достатньо, хоча знаючи як американські актори говорять російською у фільмі то українська їм буде важкувато теж і тут вони не прогадали.
Хооча про українську взагалі є питання - Чорнобиль а не чернобиль і хай йому грець це ж назва... - станція хоча і радянського союзу але ж все-таки в Україні.
Далі йдем про позитивне
Сухі факти перетворили в таку художню стрічку що годинні серії пролітають як момент.
І звісно ж головний слоган фільму "Взнай ціну брехні" - у нас вже певно ДНК адоптване, і не сильно здивуєш що про масштаб катастрофи дізнались за довгі дні після аварії - а в таких випадках в цивилізованих країнах в моменті б з ТБ закликали людей вживати необхідних заходів щоб отримати мінімальну дозу ренген.
А у картині ми побачимо як від народу приховувалась інформація, як влада турбувалась про те що скаже весь світ, про безглузді смерті і саме головне що корисно нам людям і всьому світу це люди дійно Люди з великоюї букви які з першого моменту переживали за життя
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить