Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Про кіно Корона вірус

Переглядів: 491
Опубліковано: 7 лют. 2020 р.
Підписатися
Трясця такого я ще не чув, слоган фільму.
Небезпечний не той хто не може отримати те що хоче, а той що може отримати все щозаманеться. Ефимерний триллер, це десь приблизно один з моїх улюблених жанрів, і після прочитання опису я не можу пройти і не переглянути таку стрічку. Та що там опис, навіть сама обгортка фільму вже заінтриговує.
Я вам переповів про Кімнату бажань.
Коронавірус - вільми які повязані зі світовими інфекціями!
Молодята Кейнт та Мет шукають спокійного життя і з Нюйорку переїжають в затишний будиночок де хочуть відпочити від шумного та квапливого життя. Але і в цій далечині їм це не зовсім вдається. Вони попадають в таємничий будинок, і прикольний він тим що у нього нема привидів чи якихось острашок, в ньому є одна на перший погляд не чим не примітна кімната, думаю що я можу відкрити маленький спойлер оскільки назва вже сама спойлерить пів фільму, оскільки всі події що відбуваються в будинку крутяться навколо кімнати - і звісно ж це кімната бажань.
Можна винести все що забажаєш, воно з'являється просто в центрі кімнати... ми бачитимемо гроші, унікальні витвори мистецтва, наркотики і клубне життя в будинку, але закоханим не вистачає одного - після двох невдалих вагітностей цей шанс вони просто мусять використати на повну - але ж як розраховуватись за цю всю халяву!? далі далі будете переглядати.
В головній ролі Курилинеко грає та вписується в кадр просто чудово, думаю відома багатьом, вона акторський досвід ну і звісно шалена її перевага це Українка :)
За рейтингом IMDb 6 користувачі Кіноафіша ЮА оцінили Європейську картину в більше 6 зірочок.
Ідея це донести до нас мораль - що мріяти потрібно свідомо і можливо що ми навіть маємо боятись своїх бажань. Сам фільм напевно схожий на притчу що за всім здобутим легкою дорогою може стояти дорога розплата.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить