Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Буктюб Любко Дереш про марихуану, намір життя письменника та культ кохання

Переглядів: 820
Опубліковано: 2 лют. 2020 р.
Любко Дереш — українский письменник, представник сучасної української постмодерної літератури. Він відомий не лише як прозаїк та есеїст, але і як лектор, куратор, розробник інноваційних підходів у творчості. Його порівнювали з Пєлєвіним і Ніцше, а то й всерйоз вважали, що образ талановитого старшокласника вигадали якісь відомі літератори на кшталт Андруховича з Єшкілєвим, аби в такий спосіб оприлюднювати власні колективні твори.
Підпишіться на канал: https://www.youtube.com/channel/UCrAervu_vE5zGm2GMPJcttg?sub_confirmation=1

01:08 - Що Ви вважаєте природними чинниками, які розширюють людську свідомість?
06:06 - як письменнику Любко Дерешу живеться в Україні?
20:20 - ГОЛОВА ЯКОВА. Уривок читає автор.
30:21 - СПУСТОШЕННЯ. Уривок читає автор.
33:08 - про натхнення
35:57 - про теми та ідеї творів
44:42 - ОСТАННЯ ЛЮБОВ АСУРИ МАХАРАДЖА. Уривок читає автор.
49:49 - про марихуану та наркотичні речовини для героїв роману «Спустошення"
57:15 - про медитацію та молитву

Любко почав писати у 15-річному віці, будучи учнем Львівського фізико-математичного ліцею, і на сьогодні опублікував 10 романів.
Народився Любомир 1984 року в містечку Пустомити (Львівщина). У Львівському національному університеті ім. Івана Франка вивчився на економіста. За час навчання видав три романи: «Поклоніння ящірці» (2002), «Архе» (2004), «Намір!» (2006) і слідом – «Трохи пітьми» (2007). Книжки зібрали велику читацьку аудиторію та викликали жваве обговорення у пресі. Відзначили їх і на конкурсах.

Наш Фейсбук: https://is.gd/DddaIS

Любко Дереш – активний учасник літературних форумів, фестивалів, семінарів і літшкіл, бере участь у культурних та інтелектуальних процесах країни. Зокрема, співпрацював з низкою інтелектуальних дискусійних клубів, таких як Київський дискусійний клуб дилетантів і «Foundation for future».

Письменник глибоко вивчає психологію творчості, зокрема досліджує тему екзистенційної кризи у творчих особистостей і способи виходу з неї, а також культурні та духовні традиції світу з метою розширення панівного уявлення про те, чим є людина. Є автором кількох лекційних курсів, зокрема, «Йога творчості», «Письменник і смерть», «Культурологія змінених станів свідомості». Щоліта в Карпатах Дереш проводить літературний ретрит, де поруч із навичками писання молоді автори знайомляться з практиками йоги і медитації, а також з індійськими епосами «Рамаяна» та «Махабгарата».

Модератор - Юлія Бережко-Камінська.

#ЛюбкоДереш #Спустошення #ОстаннялюбовАсуриМахараджа #ЙогаТворчості #Намір #ЗолотийХрін #ГоловаЯкова
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить