Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Цікавий трилер

Про кіно
Опубліковано: 28 січ. 2020 р.
Підписатися
Привіт, розповідаю про цікаві фільми які вже вийшли і виможете їх переглянути у всіх стрімонгівоих сервісах.

Кімната бажань (2019)

Трясця такого я ще не чув, слоган фільму.
Небезпечний не той хто не може отримати те що хоче, а той що може отримати все щозаманеться. Ефимерний триллер, це десь приблизно один з моїх улюблених жанрів, і після прочитання опису я не можу пройти і не переглянути таку стрічку. Та що там опис, навіть сама обгортка фільму вже заінтриговує.

Привіт ви на каналі IP UA я Ігор і Я переглядаю все але розповідаю про найцікавіше сьогодні переповім про Кімнату бажань.
Прем'єра «Кімнати бажань» пройшла на Брюссельському кінофестивалі фантастичних фільмів. Пізніше стрічка була показана в Південній Кореї, де отримала нагороду в категорії «кращий фільм» на Міжнародному кінофестивалі фантастичних фільмів в Пучхон.
Щож давайте до самого сценарію.
Молодята Кейнт та Мет шукають спокійного життя і з Нюйорку переїжають в затишний будиночок де хочуть відпочити від шумного та квапливого життя. Але і в цій далечині їм це не зовсім вдається. Вони попадають в таємничий будинок, і прикольний він тим що у нього нема привидів чи якихось острашок, в ньому є одна на перший погляд не чим не примітна кімната, думаю що я можу відкрити маленький спойлер оскільки назва вже сама спойлерить пів фільму, оскільки всі події що відбуваються в будинку крутяться навколо кімнати - і звісно ж це кімната бажань - цю кімнату вони віднайшли через звичку усіх хто купує житло робити там якісь престановки та ремонти.
Можна винести все що забажаєш, воно з'являється просто в центрі кімнати...ми бачитимемо гроші, унікальні витвори мистецтва, наркотики і клубне життя в будинку, але закоханим не вистачає одного - після двох невдалих вагітностей цей шанс вони просто мусять використати на повну - але ж як розраховуватись за цю всю халяву!? далі далі будете переглядати.
Ефекти в картині дуже скромні але повірте завжди там де потрібні і нічого зайвого, впринципі прокат і показав що це для Європи - вона як культура старого світу значно більше виділила уваги картині ніж американці.
В головній ролі Курилинеко, думаю відома усім кіноманам за увасті у фільмах про джеймс бонда, Макс пейн, Відок Імператор парижу, Курєр , звісно шалена її перевага це Українка :)
За рейтингом IMDb 6 користувачі Кіноафіша ЮА оцінили Європейську картину в більше 6 зірочок.
Ідея це донести до нас мораль - що мріяти потрібно свідомо і можливо що ми навіть маємо боятись своїх бажань. Сам фільм напевно схожий на притчу що за всім здобутим легкою дорогою може стояти дорога розплата.

#українською #трилери #фільми
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить