Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Їжа РЕЦЕПТ СМАЧНОЇ ПАСКИ - 2020 🥮. Солодка і з родзинками. Детальний процес випічки. Легко і просто.

Переглядів: 7 063
Опубліковано: 18 квіт. 2020 р.
Підписатися
#рецептпаски #паска #кулич

РЕЦЕПТ СМАЧНОЇ ПАСКИ! Солодка, з родзинками. Легко і просто.
Детальний процес випічки паски.
Для молодих господинь, як я, відео допоможе зрозуміти як робити опару, особливо із сухих дріжджів.


Дріжджі 80 гр або 20-25 гр сухих (приблизно ділимо на 3)
Мука 1,5-2 кг. Потрібно дивитись на консистенцію.
0,5 л молока,
200 гр масла
50 гр маргарину
100 гр сметани, можна менше
400 гр цукру
9 жовтків і 1 ціле яйце
50 гр олії
Сіль щепотку, ванільний цукор
Родзинки 400-500 гр

У духовці пасочки тримала від 40 до 50 хвилин, не більше. Не чекати поки стануть дуже смуглі :). Вони потім ще трішки темніють. В паперових формочах підгорає низ, тому їх краще ставити на конвекцію повну. І на менший час, хвилин 40 максимум. В силіконовій формочці також підгорає низ, а середина сира. Я з силіконом не дружу, треба ще експериментувати. Пекла при температурі 190, потім зменшила до 160. Якщо низ підгорів, можна теркою протерти.

Тепер по рецепту: поки свіжо в голові :). Залити і промити родзинки, і нехай сушаться. Робила опару з 80 гр свіжих дріжджів, посипала цукром, розтерла, долила трохи молочка і муки, до консистенції не густої сметани. Вона виросла, потім впала- значить готова. Взбила яйця з цукром, до них- решта молока, опару, ванільний цукор, і потім муку. Дехто каже, що перед мукою закинути туди масло і маргарин.

Потім поставила підростати в 2-3 рази, якщо є час. Після цього добавила родзинки промиті, просушені, посипані мукою, ще раз в комбайні перемішала і поставила на великий підйом! Підготувала форми, змастила. Заповнила на 1/3 тістом. Підросли до 4/5, загрузила в духовку.
Можна добавити більше цукру і родзинок. Солоденьке, але можна ще.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить