Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Нові серіали 2020

Про кіно
Опубліковано: 13 квіт. 2020 р.
Підписатися
Серіали - 5 Епізод
✅ Мисливці 🔴 Огляд українською

💳 Підтримати канал (від 1 грн.): https://cutt.us/yLgY0
🔊 Спільнота у Viber: https://cutt.us/7WleR
🔵 Спільнота у Facebook: https://cutt.us/yLgOn

Я скажу чесно, мені останнім часом стає дуже страшно дивитись фільми з крутими акторами... після "Одного разу в Голівуді" - це була напевно остання крапля... я не розділяю цього захвату і тому коли почув про появу Аль Пачино на екранах я знову перелякався і коли розчув що мова йде про серіал повірте я застиг, проковтнув цю думку і забув.... Аж згодом підкасти та канали які не просто хвалять а й час від часу гадять фільи почали хвалити Мисливців.
Сьогодні я хочу вам розповісти про серіал який викликав багато різних думок позитивних, негативних і безліч зауважень від людей які пережили ті моменти - а ми ж знаємо якщо дуже багато шуму значить нам це потрібно переглянути, ну що ж погнали ;)
Зізнаюсь що до того я навіть не вникав в зміст фільму і подумав що класичні актори як і частково тепер олдскульні виконаці йдуть в безодню... зрозумівши що такі як Біллі Айліш іх пережовують і беруть всю увагу та смаки "сплатопроможного прошарку готового тратити свої кошти на шоу" забирають усе собі.
Але я помилився, ці всі розсуди розвернув цей серіал. Ідея крута та втілили цікаво і тому кожну серію дивтись цікаво і я таке рідко роблю але щоб швидко його непередивтись переглядав не всі серії відразу, і якщо відволікався то деякі серії переглядав повторно.
З першої серії нас переносять в 1977 рік де виживші євреї після концтаборів та масових вбивств та знущань над ними нацистами створеною ніби спілкою чи командою таємничо вишуковують перевдягнених та після пластичних операцій нацистів. І це все відбувається де б ви подумали - в Сполучених штатах Америки!
Кожна серія вас занурюватиме в частину теперішнього життя, ну тобто в сімдесяті а флеш беки показуватимуть як то все було під час війни і репресій.
З самого серіалу ви безперечно дізнаєтесь різні секретти з тих часів і різноманітні прийомчики як садистські так і шпигунські які використовували нацисти та євреї щоб максимально зіпсувати життя людей які робили все щоб знищити євреїв від новонароджених до людей похилого віку, тобто винищити повністю - але доя підтримки моралі не потрібно забувати що коло цієї жорстокості розпочали нацисти на чолі зі своїм лідером того часу.
Всі історії доречі про які говорять автори дивний збіг з реальними історіями - тобто тут звучить що все ж реальністю пахне.
І більше за все що в сценарій вкладено реальні історії і можливо трішки художньо дофарбовані для феєричності сюжетів - тобто вам має бути однозначно цікаво переглядати.
Історія першого сезону крутиться навколо Джона Хайдельбауна це старшокласник який живе зі своєю бабусею і все ніби красиво, саме страшне що у них є це тінейджерскій спротив і в один тихий вечір його бабусю хтось макрошить і маленьке розслідування чи просто бажання взнати що і чому - його занурює у світ про який він не підозрював і виявляється що бабуся майже все життя присвятила відлову нацистів і входить і команду мисливців за нацистами яких ДОРЕЧІ переховує влада США - і сам факт що такий фільм з’явився на екранах яскраво демонструє наскільки там все максимально можливо ідеально зі свободою слова, наприклад важко уявити що в якісь пост радянській країні міг вийти такий серіальчик - а в них вийшло все на екран і круто.
Безліч крутих прийомів кожна серія енергійна і наповнена унікальним змістом що є справді цікаво - хоча дивлячись правді в очі багато критиків стверджують що з половини, тобто з п’ятої серії йде водичка - особисто я так не вважаю, тому і почав свій відгук з того що потрібно розділяти перегляд тому що в ньому є і кохання, шпигунство, знущання важкі кадри для сприйняття і якщо це все глянути за день чи два то звісно що увага вже буде розсіюватися і важко буде вловити чітко зміст
Акторський склад шикарний звісно топ це Альпачино який там доречі не для галочки а тішить нас своєю акторською грою всю історію.
Так що шукайте, переглядайте і діліться своїми думками про серіал та події які у ньому відбуваються, звісно якщо не підписані підписуйтесь на мійканал та ставте лайк, бувайте!

#серіали #українською #фільми
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить