Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Про кіно Нові фільми

Переглядів: 154
Опубліковано: 22 берез. 2020 р.
Підписатися
Нові фільми - 10 Епізод
✅ Прекрасна епоха / Кафе бажань 🔴 Огляд українською

Привіт, от справді, дуже крутий, смішний та чуттєвий, неймовірні актори і дуже тепла атмосфера, це просто конкурент для 1+1 Нежоторкані і напевно один з най ліпших французьких фільмів цього останніх декількох років.
Я Ігор, вина канамалі IP UA я переглядаю все але розповідаю тобі про найцікавіше, і в тебе є декілька миттєвостей щоб підписатись і тоді ти завжди будеш знати що цікавого переглянути, погнали.

Прекрасна епоха

Це історія людини яка нещасна в своєму часі головний герой Віктор завдяки існуючій програмі може вибрати час в який хоче повернутись.... у них з дружиною було просто супер молоде та романтичне життя але нажаль зара це все не так і тому він вибирає повернутись в 70 в ті часи... Там буде молода красива дівчина яка максимально схожа на його кохання в молодості.
Це буде повернення в минуле яке заставить його засумувати а теперішний жінці тобто в теперішньому часі зрозуміти що вона напевно втрачає найцінніше що в неї є. - це до речі опис від однієї головної героїні фільму. А героїні тут справді круті вищезгадана Фані Ардан яка грає старшу Мерін Дрюмонд і Дорія Тільє яка грає Марго яка в свою чергу по сценарію грає молоду з золотого тридцятиріччя Марін - думаю навіть з елементарного поису персонажів ви вже зрозуміли що ця французька картина заслуговує на увагу. Пішли далі Даніель Отой грає Віктора Дрюмонд який весь час грає сам себе але дуже емоційно та красиво.
Далі дуже багато різних мальовничих сцен в яких присутня велика кількість харизматичних акторів
Відновлення декорацій тих часів - коли на те все глянеш то і сам розслабляєшся бо грають так не вимушено і дуже щиро.
Загалом про ідею, Віктору цю штуку, тобто абонемент на таку виставу повернення в минуле подарували на день народження і повірте що це ідея для такого собі стартапу геніальна, хоча її втілення в життя дуже дороге але... але також в фільмі згадується про можливий додаток віртуальної реальності який вас повертатиме в ваші бажані роки.
Персонажі всі без винятку продумані та красиві, друзі, родичі, коханці їхні діалоги та ситуації - я веду до того що якщо ви не відволікатиметесь то ви будете просто супер насолоджуватись тим всім що відбувається на екрані.
І саме такі тикий жанр та і сценарії заслуговують на увагу, загалом ідея ж фільмів і вистав нам показати астинку життя і після того ми маємо замилситись та можливо навіть вибодувати в голові якусь нову ідею або ж створити якісь висновки - так би мовити щоб не наступати на граблі знову :) в даному випадку на граблі крутого подружжя яке за стільки років ледве не втратили те що будували все життя.
Тому цей філь Прекрасну епоху я рекомендую однозначно до перегляду і мені дуже цікава ваша думка про фільм, пишіьт в коментарях свої врадення а також рекомендуйте фільми які варто переглянути і я обовязково перегляну, що ж гарного перегляду бувайте.

#фільми #українською #француські
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить