Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Джон Уік 3 українською огляд

Про кіно
Опубліковано: 8 черв. 2019 р.
Підписатися
Джон Уік 3
🔴 Огляд фільму українською

#ДжонУік3 #українською #фільми

Подейкують що Джекі Чан починає гризти собі лікті - бооо вийшов Джон Уік 3 то є продовження сиквелу - такого собі Фавориту серед безбашених бойовичків теперішнього часу. Напевно що то не дармааа - бо пілся перегляду наступних частин матриці почали забувати та списувати з рахунків Кіану Рівза.
Я зара веам все розповім, ц вас є 3 секунди підписатись на канал :)

Привіт як Ігор і ви на каналі IP UA я переглядаю все але розповідаю вам про саме цікаве щоб витрачали свій час тільки на те що варте вашої ваги. Ну що ж погнали

Команда фільму підійшла оригінально і в допомогу Джону додали Софію її роль старанно виконує Холлі Бері харизматична оскароносна акторка яку заносило навіть на Людей ІКС. Але зі стальним характером мовчазному персонажу Віку вона віддала не тільки свій талант акторської гри а і три зламаних ребра під час виконання шалених трюків перед камерами.
Третя частина реалізувалась на славу якщо в перших двох частинах життя людини ставилось значно нижче чим тварин... хто пам'ятає розуміє про що я... переживання Віка за песика забрало життя більше 10 людей. То в третій частині все значно серйозніше. Джон як завжди всіх макрошить але тепер час від часу на заміну пістолетам йому приходять кобилячі копита, собаки і навіть книги... книги казок - ви вже розумієте що такого собі креативу сценаристи додали точно.
Але ту всю справу і побачений результат на широких екранах критики вже охрестили в Балет - після перегляду всі здивовані яка хореографія рухів, подача кадру і взагалі гри світла та кольорів.
Фідбек глядачів я вважаю спрацював і в третій частині Джона Віка його персонаж говорить від сили 20 фраз... - глядачі хоча в захваті від перших двох частин... але то ми всі люди і нам завжди щось тай не сподобається і всі як один заявляли ну вже аж уже геть багато балаканини .... і знаючи подачу тексту від Кіану Рівза було багато нарікань на безперевне булькотіння героїв... врешті решт ж хочуть видовищ )
Далі до дій і рухів якщо ж перші дві частини нас супроводжували натяки що Вік десь з російських країв то тепер всі розставили крапки над І і ми вже наршеті знаємо що цей чувак з Білорусі...
По змісту
За голову Віка оголошена шалена нагорода 14 мільонів доларів....він оголошений Екскомюнікадо... він порушив головні кримінальні правила і вбив людину в мирному готелі Континенталь після чого всі кілери світу починають на нього полювання... і тут навіть я задумався... за таку суму його вже певно шукав би будь хто, ні певно не так сформулював його б шукали всі кому не лінь.... а потім би шукали того хто його знайшов ))))
Отже з того всього що я набалакав, фільм цікавий.
І дві попередні частини, якщо ще ви не переглядали Джон Вік, Джон Вік 2 то перед перегляом Джона Вік 3 обов'язково перегляньте.
Вони хоч я б сказав великим змістом не відзначаються але щоб розуміти логіку і насолодитись еспрес вбивствами і вникнути у життя і правила авторитених бандюкив обовязкові до перегляду
В о писі під відео посилання на сторінку у ФБ Viber та телеграм підписуйтесь на них і на канал і тоді ваші шанси пропустити цікаві фільми будуть зведені до нуля бувайте
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить