Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Істор(її) мистецтва. Вступ. Як говорити про мистецтво?

Опубліковано: 25 трав. 2019 р.
Запис першої лекції Олександри Кущенко з курсу "Істор(її) мистецтва".

Чому не було видатних художниць? Коли художня освіта стала доступна для жінок, а також, чому наш курс "Істор(її) мистецтва" починається від Ренесансу?
Перші згадки про жінок-художниць, та як ситуація змінювалась від епохи Відродження, починаючи з Італії та Нідерландів? Скільки робіт художниць в найбільших музеях сучасного мистецтва?

Важливі тексти та акції, що привернули увагу до проблеми, а також приклади великих досягнень об'єднань жінок.
__________________________________________________

Істор(її) мистецтва - це відкритий курс із 13 лекцій, який надає загальні знання про особливості художніх стилів та напрямків європейського мистецтва від Ренесансу до сьогодні (сучасні контемпорарні практики) на прикладах робіт художниць. Курс реалізовано у співпраці Олександри Кущенко, Феміністичної майстерні та театру Лесі Українки у Львові.

Лекторка Олександра Кущенко - засновниця проекту ArtLvivOnline, арт-критикиня (переважно для видання “Zbruch”). За освітами журналістка та мистецтвознавиця. На сьогоднішній день є аспіранткою ЛНАМ, досліджує енвайронмент в контексті мистецького середовища Львова.

План лекцій та додаткову інформацію про курс можна почитати тут: https://femwork.org/novini-fm/zapuskayemo-istor-yiyi-mistetstva/
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить