Свідоцтво можна замовити за посиланням: https://vseosvita.ua/webinar/vikoristanna-cifrovih-kart-v-osvitnomu-procesi-71.html
Інформація про вебінар
Сучасний кабінет не можна уявити без наочності. Особливе місце в ній посідають саме карти. Адже істотна частка інформації, з якою має справу людина, є просторовою. Кількість картографічного матеріалу, необхідного для проведення сучасного уроку, величезна. Майже у кожного вчителя виникає проблема його зберігання. Та й зміна декількох карт за 45 хвилин уроку – завдання не завжди здійсненне. Як же вирішити цю проблему? Як зробити урок динамічним, пізнавальним, насиченим?
У сучасному інформаційному суспільстві необхідна учителю інформація все частіше і частіше надається в цифровому (електронному) вигляді. Тобто просторова інформація використовується в цифровій формі.
Карта перестає бути статичним символічним об'єктом. Сьогодні в Інтернеті можна побачити карти хмарності, торнадо, цунамі, вулканізму тощо. Інтернетом користуються всі учні, і тому їм вже нецікаво працювати з паперовими картами, та й застарівають вони зараз дуже швидко – за 1-2 роки. Ось тут на допомогу вчителю і приходить сучасне джерело просторової інформації – цифрова карта. Інтерактивну карту можна використовувати для вивчення нового матеріалу, узагальнення, корекції та перевірки знань, вмінь та навичок учнів, виконання ними практичних робіт. Вчитель, знаючи рівень підготовки учнів, їхні психологічно-вікові особливості, матиме змогу запропонувати окремі завдання для індивідуальної та колективної роботи. Для контролю знань, умінь та навичок з обраної теми в інтерактивній карті передбачаються тестові завдання та географічні задачі з відповідним оцінюванням.
Демонстраційні можливості інтерактивної карти можуть бути збагачені за рахунок довідкової інформації у вигляді таблиць, графіків, діаграм, словника термінів, слайдів, анімацій.
В інтерактивній карті (у вигляді серії карт) представляється картографічна інформація, зміст якої викладений пошарово з можливістю маніпулювання різними шарами тематичної інформації та незначного редагування змісту.
#вебінар, #цифрові_карти, #всеосвіта
розгорнути опис
згорнути опис