Сертифікат можна замовити за покликанням: https://vseosvita.ua/webinar/u-630.html
Мислячих людей не потрібно навчати патріотизму, навчати любові до своєї країни, мови, навчати відстоювати свою державу. Мислячий народ, керуючись силою критичної думки, розуміє, як і що слід змінювати у своїй країні, як змінюватись самому, яким історичним досвідом керуватися, щоб жити вільними людьми. Неоціненну роль такого компетентного мислення дає шкільна історія. Саме уроки історії у школі мають сформувати радість інтелекту, тобто – задоволення бути людиною, яка осмислює світ навколо себе, гармонійно розвинена, розуміє історичний розвиток свого народу у полікультурній системі світу.
Але, чому ж тоді наше суспільство так мало знає про минуле? Чому з труднощами вдається зіставити події у якійсь країні із подіями в той час в Україні? (наприклад : які події відбулися в Україні, коли у 1876 році Олександр Белл запатентував перший телефон?) Чому вивчення історії викликає стільки труднощів у здобувачів освіти?
Події нашого часу породили надзвичайно актуальні питання – Як слід навчати дітей історії, щоб вони почали її розуміти, аналізувати і робити висновки? Як реалізувати компетентнісний і діяльнісний підхід НУШ у вивченні історії у школі?
Даний вебінар, має на меті, представити увазі освітян модернізацію і нові принципи вивчення історії за проблемно-тематичним принципом. За допомогою практичних інструментів буде показано – що досліджувати, пізнавати, шукати і вирішувати – набагато цікавіше й корисніше, ніж заучувати, зазубрювати і запам’ятовувати, а потім забути. Історія має стати наукою, що вчить мислити. Ми розглянемо – як можна організувати творче учнівське дослідження, щоб хронологія, історичні поняття і події нарешті стали зрозумілими школярам.
Посилання на сторінку спікерки: https://vseosvita.ua/user/id1579867/webinar
Підписуйтеся на наш канал: https://vse.ee/vseosvita-channel
Дивіться також:
Уроки історії у 5 класі: як легко розпочати роботу в НУШ https://vseosvita.ua/webinar/u-541.html
Прийоми формування предметних компетентностей на уроках етики в 5 класі НУШ https://vseosvita.ua/webinar/p-523.html
Шляхи формування української ідентичності в новій українській школі https://vseosvita.ua/webinar/s-493.html
#історія #НУШ #Всеосвіта
розгорнути опис
згорнути опис