Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Цікаве ТАЄМНИЙ ЩОДЕННИК ДОВЖЕНКА. 6 серія «Книга-мандрівка. Україна».

Переглядів: 90 653
Опубліковано: 10 верес. 2019 р.
Сьогодні режисеру Олександру Довженку ― 125 років! Ним захоплювалися Чарлі Чаплін і Сергій Ейзенштейн, Довженкову «Землю» визнали однією з 12 найкращих картин всіх часів. Проте в Радянському Союзі стрічка стала для режисера вовчим білетом. Перші й найкращі фільми Довженка могли лишитись останніми, якби його не врятував… Йосип Сталін.

Але як режисер заплатив за такий «порятунок»? Як домовитися зі смертю про «відстрочку»? Про це у новій серії той, хто знав режисера краще за будь-кого, ― особистий щоденник Олександра Довженка. А говоритиме він голосом актора й режисера фільмів “Кіборги” та “Захар Беркут” Ахтем Сеітаблаєв.

«Книга-мандрівка. Україна» — перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях і нереальних пригодах.

Чому «книга»? Бо серіал створено на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна», — а тепер його персонажі, історії та відкриття оживають в українському Youtube!
Героями й героїнями мультсеріалу є всесвітньо відомі українці й українки, пам’ятки та події, — на жаль, не завжди добре знані земляками.

Знай більше — підписуйся на канал мультсеріалу «Книга-мандрівка. Україна» просто зараз!

Мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна» створено креативним агентством Green Penguin за підтримки Українського культурного фонду.

Стікери з персонажами проекту «Книга-мандрівка.Україна» в Telegram https://telegram.me/addstickers/travelbook_ukraine
Новини проекту на Facebook https://www.facebook.com/read.and.travel/ та в Instagram https://www.instagram.com/read.and.travel.ukraine/


#Довженко #Земля1930 #книгамандрівка #мультфільми #мандрівка #мультфільмиукраїнською #ахтемсеітаблаєв
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить