Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ЯК ІВАН СІРКО ЖЕР ВОРОГІВ УКРАЇНИ. 15 серія «Книга-мандрівка. Україна».

Цікаве
Опубліковано: 6 жовт. 2019 р.
«Ти — шайтан турецький, проклятого чорта брат і товариш і самого люципера секретар...», — цей знаменитий лист козаків турецькому султану поетично переказали Гійом Аполлінер і Степан Руданський, процес написання намалював Ілля Рєпін, а Дмитро Шостакович навіть поклав на музику!

Креативним продюсером легендарного листа запорожців правителю османів був не менш легендарний Іван Сірко ― найвідоміший козацький отаман усіх часів. Його переобирали аж 12 разів! Кажуть, він був характерником: умів ставати невидимим і відганяти від хворих смерть. А ще кажуть, що Іван народився з зубами, а Сірком став називатися, бо малим приручив вовка. Правда це чи ні, а ворогів Іван Сірко таки покусав добряче ― і став героєм не тільки казок і пісень, а й нової серії мультсеріалу «Книга-мандрівка. Україна»!

Чому «книга»? Бо серіал створено на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна», — а тепер його персонажі, історії та відкриття оживають в українському Youtube!

Героями й героїнями мультсеріалу є всесвітньо відомі українці й українки, пам’ятки та події, — на жаль, не завжди добре знані земляками.

Знай більше — підписуйся на канал мультсеріалу «Книга-мандрівка. Україна» просто зараз!

Мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна» створено креативним агентством Green Penguin за підтримки Українського культурного фонду.

Стікери з персонажами проекту «Книга-мандрівка.Україна» в Telegram https://telegram.me/addstickers/travelbook_ukraine
Новини проекту на Facebook https://www.facebook.com/read.and.travel/ та в Instagram https://www.instagram.com/read.and.travel.ukraine/

#Іван Сірко #характерники #книгамандрівка #мультфільми
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить