Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

"УПА" 100 років тому: трагедія Другого Зимового походу // Історія без міфів

Цікаве
Опубліковано: 15 листоп. 2021 р.
Підписатися
Рекомендуємо подивитися:
🔸 Надможлива перемога: Перший Зимовий похід Армії УНР 👉 https://youtu.be/7YwyjyU93nE

🔥 Наш мерч 👉 https://www.instagram.com/p/CVVmP4jgdfH
Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Instagram 👉 https://www.instagram.com/historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

Наприкінці 1921 року Повстанча Армія УНР під командуванням генерала Юрія Тютюнника здійснила Другий Зимовий похід (відомий також, як Листопадовий рейд). Це була остання спроба регулярних військ вибороти самостійність Української Народної Республіки, визволити її від більшовиків та військово-політичного впливу Кремля. Похід завершив Українську революцію 1917–1921 років. Однак попри трагічний фінал під Малими Міньками та Базаром – повстанська, розвідувальна, інформаційна та політична боротьба за незалежність України не припинялася ніколи. А 359 розстріляних учасників походу ввійшли до пантеону національних героїв, подібно до Героїв Крут.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14.00 та в суботу "10 запитань історику" о 12.00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить