Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Наталка Карпа - @ХІТ (LYRIC VIDEO)

Музика
Опубліковано: 29 берез. 2018 р.
Підписатися
Наталка Карпа @ХІТ (LYRIC VIDEO)

Наприкінці березня Наталка Карпа показала українцям нову себе. Пісня @Хіт зовсім не схожа на попередні композиції відомої співачки, але не менш цікава, а також легка та запальна.

@Хіт – це перший сингл, від Наталки в 2018 році. Такий крок є експериментальним у жанровому розумінні та символічним, адже 2018 – це рік Жовтого Земляного Собаки, тому цілком можливо, що пісня завчасно приречена на успіх. Співачка зізнається: «Можливо, не зовсім скромна заявка відразу називати пісню хітом, але Всесвіт чує, і правильно озвучений меседж знаходить свою мету».
Для співачки це справжній експеримент, команда Наталки вирішила зробити дещо незвичне, натомість, люди, котрі вперше прослуховували пісню перепитували: «Наталко, це справді ти?».

«Зараз активний час для українських артистів - треба тільки підхоплювати хвилю і створювати щось нове, не потрібно боятись експериментувати. Хоча по своїй суті я справжній консерватор, але зважилась на дещо нестандартне для себе! Можливо, хтось і скаже, для чого ризикувати, якщо є вже стиль, образ, але вихід за рамки свого – справді мотивує, знаходити щось цікаве, відкривати, ще непізнанне.» – прокоментувала співачка.

Цікаво те, що пісню @Хіт написав ніхто інший, як Тарас Тополя. Такий подарунок Тарас зробив співачці в день її весілля з Євгеном Тереховим «Титановим Джексоном». З того часу минуло 2 роки, можна сказати, композиція дочекалася свого часу.

лейбл: Karparation & УМИГ
музика: Тарас Тополя
слова: Тарас Тополя
саунд продюсер: Андрій Бакун
бек-вокал: Софія Сливка
оператор: Ігор Живицький
монтаж, анімація, ефекти: Любомир Гаврильчак
make-up: Роксолана Кравчук
hair style: Леся Поврозник
хореографія: балет «Гледіс»,керівник Юлія Бенцак
особлива подяка за витривалість у зйомках собаці - кану корсо Дюку
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить