Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

СПОЧАТКУ БУЛО СЛОВО. 25 серія «Книга-мандрівка. Україна».

Цікаве
Опубліковано: 23 жовт. 2019 р.
Історія, на яку сьогодні зважилася «Книга-Мандрівка. Україна» непроста, але дуже і дуже важлива, бо про те, що сталося менше ніж сто років тому, вже у цивілізованому ХХ столітті, потрібно пам’ятати. Пам’ятати для того, щоб ніколи не допустити її повторення. Це історія інтелектуалів: письменників, режисерів, драматургів, поетів, художників, сценографів – цілої плеяди культурних діячів, які всього за десять років своєї творчості піднесли Україну на такий рівень культурного розвитку, який і сьогодні вражає та захоплює. Це історія цілого покоління, втілена на прикладі однієї дружби – режисера Леся Курбаса та драматурга Миколи Куліша. А ще це історія пастки, в яку потрапили тисячі тих, хто любив та прославляв Україну. Хто влаштував ту пастку та які імена мали стояти на наших полицях замість усім відомих «класиків та сучасників»? Про це та про дивовижну силу Слова, що вижило, незважаючи ні на що, вже в новій серії «Книги-Мандрівки». А дублювали її яскраві представники сучасної інтелігенції й видатної акторської династії, батько й син – Остап та Дмитро Ступки.

«Книга-мандрівка. Україна» — перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях і нереальних пригодах.

Чому «книга»? Бо серіал створено на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна», — а тепер його персонажі, історії та відкриття оживають в українському Youtube!
Героями й героїнями мультсеріалу є всесвітньо відомі українці й українки, пам’ятки та події, — на жаль, не завжди добре знані земляками.

Знай більше — підписуйся на канал мультсеріалу «Книга-мандрівка. Україна» просто зараз!

Мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна» створено креативним агентством Green Penguin за підтримки Українського культурного фонду.

Офіційна прем'єра відбудеться 31 жовтня 2019 року на презентації мультсеріалу "Книга-мандрівка. Україна".

Стікери з персонажами проекту «Книга-мандрівка.Україна» в Telegram https://telegram.me/addstickers/travelbook_ukraine
Новини проекту на Facebook https://www.facebook.com/read.and.travel/ та в Instagram https://www.instagram.com/read.and.travel.ukraine/

#книгамандрівка #мультфільми #мандрівка #мультфільмиукраїнською
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить