Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ПЕРША УКРАЇНКА В ЛУВРІ. 19 серія «Книга-мандрівка. Україна».

Цікаве
Опубліковано: 16 жовт. 2019 р.
Уявіть, що ви йдете по найпопулярнішому музею світу - Лувру. Ось загадково усміхається Джоконда, ось розправила крила Ніка Самофракійська, а он там - трон Наполеона. А це… клаптикова ковдра українського походження?

Справа в тому, що цією ковдрочкою для маленького сина українка Соня Делоне поклала початок напрямам орфізму, симультанності та фовізму, перевернувши світ мистецтва та високої моди. Як дівчинка з бідної родини змогла підкорити Париж, як вона полювала на кольори, замість того, щоб просто їх відтворювати та як стала першою жінкою в світі, що мала персональну виставку у Луврі? Про все це розкаже саме та клаптикова ковдра голосом дослідниці творчості Делоне, письменниці, співачки гурту QARPA – Ірени Карпи. Ірена не просто озвучила цю сповнену барв історію, а й сама її написала сценарій цієї серії. Тож, як-то кажуть - бон вояж у світ високої моди, сповненої українських кольорів!
«Книга-мандрівка. Україна» — перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях і нереальних пригодах.

Чому «книга»? Бо серіал створено на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна», — а тепер його персонажі, історії та відкриття оживають в українському Youtube!
Героями й героїнями мультсеріалу є всесвітньо відомі українці й українки, пам’ятки та події, — на жаль, не завжди добре знані земляками.

Знай більше — підписуйся на канал мультсеріалу «Книга-мандрівка. Україна» просто зараз!
Мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна» створено креативним агентством Green Penguin за підтримки Українського культурного фонду.

Стікери з персонажами проекту «Книга-мандрівка.Україна» в Telegram https://telegram.me/addstickers/travelbook_ukraine
Новини проекту на Facebook https://www.facebook.com/read.and.travel/ та в Instagram https://www.instagram.com/read.and.travel.ukraine/

#книгамандрівка #мультфільми #мандрівка #мультфільмиукраїнською
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить