Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

СЕКРЕТНА ЗБРОЯ УПА. 18 серія «Книга-мандрівка. Україна».

Цікаве
Опубліковано: 9 жовт. 2019 р.
Чи спускалися ви хоч раз у житті в криївку? Не в ту, де колоритний львівський вуйко прискіпливо перевіряє вас на вірність українській нації, наливаючи чарку наливки, а в справжнісіньку – серед густих поліських хащ. Ні? Тоді ласкаво просимо до українського підпілля! Нова серія «Книги-Мандрівки. Україна» присвячена лицарю Срібного Хреста Заслуги та медалі «За боротьбу в особливо важких умовах», креативному розуму УПА – Нілу Хасевичу!

Хтось воює за незалежність своєї держави гвинтівкою, хтось словом, хтось піснею, а цей талановитий хлопець з Рівненщини озброївся… олівцем! Про те, як талановитий студент Варшавської академії мистецтв, чиї роботи гриміли на увесь світ від Берліна до Лос-Анджелеса, опинився в підпіллі. Про те, як не маючи ноги, він зумів створив неохопну мережу, що наводила жах на фашистів та особливо на комуністів. Про те, як слава винайденої Хасевичем зброї проти ворогів України дійшла до делегатів ООН у Нью-Йорку, а сам він залишався інкогніто навіть для своїх. Все це розповість найвірніший побратим Ніла, котрий виконував всі поставлені Хасевичем завдання та був із ним до кінця. А зробить він це голосом фронтмена гурту «Антитіла» Тараса Тополі.

«Книга-мандрівка. Україна» — перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях і нереальних пригодах.

Чому «книга»? Бо серіал створено на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна», — а тепер його персонажі, історії та відкриття оживають в українському Youtube!

Героями й героїнями мультсеріалу є всесвітньо відомі українці й українки, пам’ятки та події, — на жаль, не завжди добре знані земляками.

Знай більше — підписуйся на канал мультсеріалу «Книга-мандрівка. Україна» просто зараз!

Мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна» створено креативним агентством Green Penguin за підтримки Українського культурного фонду.

Стікери з персонажами проекту «Книга-мандрівка.Україна» в Telegram https://telegram.me/addstickers/travelbook_ukraine
Новини проекту на Facebook https://www.facebook.com/read.and.travel/ та в Instagram https://www.instagram.com/read.and.travel.ukraine/

#книгамандрівка #мультфільми #мандрівка #мультфільмиукраїнською
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить