Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

СУПЕРМЕН З ВІННИЧЧИНИ . 13 серія «Книга-мандрівка. Україна».

Цікаве
Опубліковано: 2 жовт. 2019 р.
Український супергерой, що його ні шабля не вруба, ні навіть ґрати не стримають! Дужий боєць, винахідливий хитрун, а ще, кажуть, чаклун — хто це? Устим Кармалюк!

Його постать оповита легендами, та, на відміну від усіх Супер-, Спайдер-, Айрон- та інших менів, таки справжня. Кармалюк керував повстанським рухом на Поділлі на початку ХІХ ст., затято, вправно й ефективно борючись проти кріпацтва та соціальної несправедливості.

Як цей шляхетний месник зажив слави відьмака, витримав 100 ударів батогом, кілька разів тікав із в’язниці та став справжнім національним героєм? Дивіться у новій серії!
«Книга-мандрівка. Україна» — перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях і нереальних пригодах.

Чому «книга»? Бо серіал створено на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна», — а тепер його персонажі, історії та відкриття оживають в українському Youtube!
Героями й героїнями мультсеріалу є всесвітньо відомі українці й українки, пам’ятки та події, — на жаль, не завжди добре знані земляками.

Знай більше — підписуйся на канал мультсеріалу «Книга-мандрівка. Україна» просто зараз!
Мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна» створено креативним агентством Green Penguin за підтримки Українського культурного фонду.

Стікери з персонажами проекту «Книга-мандрівка.Україна» в Telegram https://telegram.me/addstickers/travelbook_ukraine
Новини проекту на Facebook https://www.facebook.com/read.and.travel/ та в Instagram https://www.instagram.com/read.and.travel.ukraine/

#Кармалюк #супергерой #книгамандрівка #мультфільми #народниймесник
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить