Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ЯК КИЯНИН ФРАНЦУЗЬКИЙ БАЛЕТ ВРЯТУВАВ. 7 серія «Книга-мандрівка. Україна».

Цікаве
Опубліковано: 12 верес. 2019 р.
«Бог танцю», «добрий геній балету», — казали про нього сучасники та друзі: Коко Шанель і Пабло Пікассо. Киянин Сергій Лихвар понад 30 років служив у паризькій Опері солістом, педагогом і балетмейстром, а на зароблені гроші скуповував книжки. Спростивши ім’я на тамтешній лад, став Сержем Лифарем, але й в еміграції носив вишиванку.

Українець, що поставив на ноги театр Ґранд-опера власними ногами, ― чи погодиться він прийняти французьке громадянство? Та й як узагалі київський хлопчина, якому пізно було ставати на пуанти, опинився на головній сцені Парижа? Дивіться у новій серії «Книга-Мандрівка. Україна».
«Книга-мандрівка. Україна» — перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях і нереальних пригодах.

Чому «книга»? Бо серіал створено на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна», — а тепер його персонажі, історії та відкриття оживають в українському Youtube!
Героями й героїнями мультсеріалу є всесвітньо відомі українці й українки, пам’ятки та події, — на жаль, не завжди добре знані земляками.

Знай більше — підписуйся на канал мультсеріалу «Книга-мандрівка. Україна» просто зараз!
Мультсеріал «Книга-мандрівка. Україна» створено креативним агентством Green Penguin за підтримки Українського культурного фонду

Стікери з персонажами проекту «Книга-мандрівка.Україна» в Telegram https://telegram.me/addstickers/travelbook_ukraine
Новини проекту на Facebook https://www.facebook.com/read.and.travel/ та в Instagram https://www.instagram.com/read.and.travel.ukraine/

#книгамандрівка #sergelifar #мультфільмиукраїнською
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить