Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Вебінар "Емоційний інтелект та його особливості"

Опубліковано: 4 груд. 2018 р.
Підписатися
Свідоцтво за посиланням: https://vseosvita.ua/webinar/emocijnij-intelekt-ta-jogo-osoblivosti-25.html

Інформація про вебінар
Поняття емоційного інтелекту з’явилося в 90-х роках ХХ століття.
Офіційно першими науковцями, які почали його вивчати, вважаються Мейєр, Селовей, Карузо. Саме вони ввели поняття «емоційний інтелект», вважаючи, що цей вид активності є частиною соціального інтелекту людини.
Мало кому відомо, що ще в 70-х роках український вчений, доктор медичних наук, професор із світовим ім’ям, який жив і працював в Києві, Анатолій Олександрович Попов почав проводити дослідження в галузі психології емоцій. Ці дослідження на початку 90-х років минулого століття узагальнив і систематизував київський психолог Ігор Віленський.
Сьогодні розроблені системні підходи, технології, які дозволяють застосовувати магію емоцій в найрізноманітніших сферах людського життя.
В яких саме? Приєднуйтесь. Під час вебінару «Емоційний інтелект та його особливості» ми розкриватимемо секрети використання емоцій на благо кожного з нас.
Ви точно відкриєте для себе багато нового, цікавого.
Більш того, ця тема завжди активізує до пошуку нових життєвих стратегій та запалює бажання розвиватися.
Очікувані результати
1. Знайомство з можливостями використання емоцій для щасливого наповненого життя.
2. Розуміння механізмів впливу емоційного інтелекту на різні сфери життєдіяльності.
3. Нове бачення поняття неуспішності учнів та шляхів їхнього розвитку.

Відомості про автора
Черниш Олена. Психолог в галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних розладів, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості. Керівник громадської організації «Центр сучасної психології «Міррада». Автор програми «Розвиток творчої обдарованості учнів сучасної школи шляхом формування навичок емоційно-вольової саморегуляції» (гриф МОН України, 2018 рік). 28 років досвіду роботи в закладах освіти.
В різний час працювала: дошкільні установи: вихователь, методист, завідуюча приватних дошкільних установ; школа: психолог, соціальний педагог, тренер з розвитку емоційного інтелекту та обдарованості учнів; ВНЗ: викладач спецкурсів. Наукова діяльність: заступник директора Наукового центру екрального аналізу, керівник департаменту наукових досліджень в галузі педагогіки і психології при «Міжнародній асоціації науково-практичної психології та екрального аналізу «Серце під сонцем».
Громадська діяльність. Член спілки підприємців та промисловців малих, середніх та приватизованих підприємств, член Ради підприємців при Торгово-Промисловій палаті; член робочої групи при МОН України.
Член робочої групи при Міністерстві освіти і науки України.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить