Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Влоги Пісенна Історія Сучасної України і Марш Захисників 2020 - РЕАКЦІЯ АМЕРИКАНКИ З УКРАЇНСЬКИМ КОРІННЯМ

Переглядів: 60 054
Опубліковано: 13 верес. 2020 р.
День незалежності України 2020 - Реакція американки українського походження на:
Пісенна Історія Сучасної України - попурі від популярних артистів та на Марш Захисників України. Серед учасників ходи військові та ветерани російсько-української війни, родини полеглих захисників, родини Героїв Небесної Сотні, капелани та волонтери.

Друзі! Сьогодні я вас хочу познаймити з неймовірною Лідою (Lydia) -- її бабуся і дідусь переїхали до США в 50х роках, її батьки і вона виросли в США. Ліда була в Україні лише один раз, на три тижні, у Львові, 7 років тому. Через покоління її сім'я тісно підтримує зв'язок з українською культурою. Оскільки Ліда не повністю "в темі" сучасних відомих українських виконавців, було надзвичайно цікаво побачити, яких виконавців вона чула/бачила, яких ні! Також у нас була цікава дискусія після перегляду Маршу Захисників України. Ліда мене надзвичайно вразила -- я після цих зйомок ще півночі не могла заснути. Мене вразило, як українці, котрі тікали з Радянського Союзи через свої релігійні та політичні переконання, плекали свою культуру через покоління у США. Знайомство з Лідою надихнуло мене дізнаватись більше про українську діаспору в США -- за останні тижні я познайомилась з більшою кількістю таких дітей/онуків та онучок українських емігрантів до США. Скажіть, чи хотіли б ви ще реакції з американцями з українським корінням? (they call themselves Ukrainian Americans)

У День Незалежності України популярні українські артисти у центрі столиці виконали попурі та заспівали найвідоміші пісні за роки незалежності держави. До Дня Незалежності України в Києві відбувся багатотисячний Марш захисників. Ветерани різних військових частин, добровольчих батальйонів, волонтери та родини загиблих воїнів-героїв пройшли спільною ходою від парку Шевченка до Майдану Незалежності та показали єдність українського народу в такі складні для країни часи.

ТАЙМКОДИ
00:00 Вступ
03:00 Реакція Американки на Пісенну Історію Сучасної України
23:27 Реакція Американки на Марш Захисників України

American Reaction to Ukraine and Ukrainian Music 2020 / Reaction to Ukraine and Kyiv (not Kiev) /Реакція американців на українську музику / Реакция американцев на украинскую музыку и клипы / День независимости Украины 2020 / Американці слухають українську музику і дивляться українські кліпи / Американцы слушают украинскую музыку / реакція іноземців на українську музику / іноземці дивляться українські кліпи / иностранцы слушают украинскую музыку / Ukraine reaction.

Посилання на це відео: https://youtu.be/kVxcnN_ZjzQ.

#UkrainianMusicReaction #нінаукраїна #україна #деньнезалежності

😍 Вітаю вас на Ніна-Україна i розважально-навчальний обмін з Америкою! Мене звати Ніна, я з Києва, зараз працюю професором фінансів в університеті США (https://www.youtube.com/watch?v=hMCfPyvKuMg). Давайте дружити! Підписка тута: https://bit.ly/3b2BJD0.

ПЛЕЙЛІСТИ НА НІНА УКРАЇНА / NINA UKRAINE:
(1) Моє життя в США- https://bit.ly/2ycraP7
(2) Реакція американців на українську музику - https://bit.ly/2xr5e2B
(3) Американець вчиться українському - https://bit.ly/2V8Bqku
(4) Покращіть свою англійську (для вивчення англійської) - https://bit.ly/34wkyXS
(5) Тест пересічних американців на їх знання про Україну - https://bit.ly/3igfwEJ

Контакт (Ніна): profwithamic@gmail.com
Мій інстаграм: nonolochka.

Дякую за перегляд Пісенна Історія Сучасної України і Марш Захисників - РЕАКЦІЯ АМЕРИКАНКИ З УКРАЇНСЬКИМ КОРІННЯМ
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить

KNTNN2
Кіль
6 місяців тому