Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Музика Billie Eilish BAD GUY metal cover Стас Котляр ЛИХИЙ ТИП метал кавер переклад українською

Переглядів: 431
Опубліковано: 17 жовт. 2020 р.
Підписатися
Ти любиш ґеїв? Я от люблю. Не в романтичному сенсі, ні, що ти. Але це лише тому, що я - не один із них. Проте, ґеї мені подобаються. Майже кожен ґей, за моїми спостереженнями, знає, чого хоче, він знайшов щось своє, зайняв своє місце в Усесвіті. Це прекрасно, я вважаю. До чого я. Оскільки Billie Eilish жінка, а я мужчина, коли я переклав "Bad Guy", вийшло так, ніби пісня (хоч вона й не зовсім про це) тепер звучить із вуст ґея. І мені це надзвичайно сподобалося! Отож, у відео "Лихий тип" я, можна так сказати, приміряв на себе роль ґея. Щоб дізнатися, що з цього вийшло, вмикай кавер і дивися до кінця. Приємного перегляду!

Мене звати Стас Котляр. Ви можете мене пам’ятати завдяки моїй участі в тв-шоу "Х-Фактор. Революція" (2011 рік, кастинг, Одеса). Я тоді заспівав пісню "Хай буде шоу!" (Queen "The Show Must Go On!" ukrainian version) та отримав від суддів 4 "так".

Практично весь мій час забирають студія Без меЖ і one-man band Без меЖ.

Студія Без меЖ – це музична студія, що спеціалізується на жанрі метал. Всі замовлення я виконую в режимі онлайн. Для вас я можу як записати один інструмент (vocal, guitar, bass, keys або drums), так і звести повноцінний мікс цілої пісні. Детальніше про весь спектр послуг та їхню вартість - за посиланням нижче.

У минулому ми з гуртом Без меЖ час від часу виступали наживо. Але через погіршення здоров'я мені прийшлося відмовитися від live-шоу, а гурт перетворити на one-man band. Але Без меЖ - це завжди важка українська музика у стилі progressive metal, завжди українська мова в тексті кожної пісні, і, звичайно, переклад українською західних пісень, які я випускаю у форматі metal cover на замовлення всіх, хто залишає в коментарях пропозиції з назвами треків для моїх майбутніх кавер-відео.

Як це працює? Дуже просто!

"З ВАС КОМЕНТАР - З МЕНЕ КАВЕР!" - безстроковий інтерактив, у якому ви разом із вашими друзями, дітьми, батьками, братами, сестрами й узагалі ким завгодно можете пропонувати в коментарях пісні для мого наступного каверу! Я викладаю новий кавер, а ви під ним залишаєте коментарі з пропозиціями для наступного каверу: назви пісень, які ви хотіли би почути в моєму виконанні. Це можуть бути будь-які пісні в будь-якому жанрі англійською або українською мовою (крім пісень ватників та українофобів). Кавер я зроблю на ту пісню, яка більше за все повториться в коментарях. Якщо пісня повториться однакову кількість разів, я оберу ту, коментарі з якою в сукупності зберуть більше лайків.

Мій профіль у Facebook:
https://www.facebook.com/StanislavKotliar

Мій профіль у Instagram:
https://www.instagram.com/stanislavmusician
Мій профіль у Twitter:
https://twitter.com/stasmusician

Послуги Без меЖ:
https://www.facebook.com/pg/bezmezhofficial/services
Сторінка Без меЖ у Facebook:
https://www.facebook.com/bezmezhofficial
Група Без меЖ у Facebook:
https://www.facebook.com/groups/bezmezhgroup
Телеграм-канал Без меЖ:
https://t.me/bezmezhofficial
Профіль Без меЖ на SoundCloud:
https://soundcloud.com/bez-mezh-studios

Патреон Без меЖ:
https://www.patreon.com/bez_mezh_studios
Картка ПриватБанк:
5168745320644518
Котляр Станіслав Юрійович

Завантажити альбом Без меЖ «Сон без кінця»:
https://www.patreon.com/posts/26972048

Intro 0:00
Verse 1 0:14
Chorus 0:42
Bridge 1:00
Verse 2 1:15
Chorus 1:43
Bridge 2:01
Coda 2:31
Outro 3:11

#студія_Без_меЖ #музика_Без_меЖ #кавер_Без_меЖ
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить